Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti mit csináltok...

Kismamik ti mit csináltok egyedül otthon?

Figyelt kérdés

32hetes vagyok, már itthon vagyok, reggel felkelek, kitakarítom a házat, rendet rakok(mivel ezt naponta csinálom kb 30perc az egész.)Kimosok...

Ma épp nem kell főznöm mert maradt tegnapról, párom csak 3-4körül ér haza.Addig nem tudok magammal mit kezdeni...

Nézegetem hogy ezen a héten mije fejlődik a babának...

Unatkozom:(

Alig várom hogy meglegyen a pici, és lekössön:)

De ez még odébb van.

Ti mit csináltok otthon?


2010. nov. 15. 10:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

bocs az offért:


reni0422!


van egy barátnőm Veszprémben, 22 hetes körül lehet, szerintem ő is egyedül van néha. Ha gondolod, írj privit és megadom a nevét iwiw-re.

2010. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is viszonylag friss veszprémi 38 hetes kismama vagyok, ismerősök nélkül. Bizony nem egyszerű lekötni magát az embernek. Én sokáig dekorációkat készítgettem a babaszobába, meg ugye a főzés, takarítás, meg a szokásos dolgok. Plussz mindig felvetődött bennem valami kérdés aminek utánanéztem a neten. De tény hogy én sem bánom ha már megszületik végre, és nem lesz egy szabad percem sem :)Meg amint elég idős lesz indulunk baba-mama klubba, és ott majd talán sikerül szert tenni babás ismerősökre :)
2010. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most vagyok 18 hetes és úgy tervezem hogy a 30.hétig fogok dolgozni. Már feljegyeztem magamnak egy csomó mindent amit majd tevékenykedni fogok az utolsó heteimben. Olyan dolgokat gondoltam ki magamnak amikre eddig nem volt időm pl: van egy kedvenc könyvsorozatom amit már régen olvastam, rengeteg film van amit eddig még nem tudtam megnézni, régóta szeretnék kötni vagy hímezni. Szóval szerintem szánj rá néhány percet és találd ki hogy mi az amit szerettél volna már rég megtenni de eddig nem volt rá lehetőséged a munkád miatt. Kellemes szórakozást!

2010. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!