Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha magánorvoshoz járok, akkor...

Ha magánorvoshoz járok, akkor Őt illik is felkérni a szülésre?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, és magánorvoshoz járok. Viszont eddig még nem kértem fel, hogy legyen jelen a szülésnél, és mivel lehet, hogy nem is Magyaroroszágon fog a baba megszületni, illetve azt sem tudom, hogy akkor hogy fogunk állni anyagilag, mivel még az esküvő is előttünk van, ezért lehet, hogy nem is fogom felkérni. Viszont a szülésig hozzá szeretnék járni ugyanúgy a magánrendelésére. Ez így nem néz ki furcsán, hogy bár hozzá járok, nem biztos, hogy felkérem a szülésre?
2010. nov. 23. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem...majd az utolsó hetekben is ráérsz felkérni ha úgy gondolod!
2010. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bogyo110 ***** válasza:
nah én is ebben a cipőben vagyok mint te csak én már a 28 hetet taposom orvosom van csak még nem szoltam neki hogy legyen ott a szülésnél mert fogalmam sincs hogy jövönk ki anyagilag meg azt se tudom mennyit illik adni vagy van e tarifája aztán meg lehet hogy annyit mond hogy rosszul leszek !Ugyhogy még én is várok egy kicsit és informálodom!
2010. nov. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez természetes hogy a dokid ott van a szülésnél!Nem???
2010. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elég furcsa hogy hozzá jársz magánba de nem akarsz nála szülni.Én ha már 9 hónapig járok egy dokihoz akkor a szülést is nála tervezném.De ezzel ráérsz még a 35-36 héten is.De egyébként nem muszáj nála szülnöd.
2010. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is pont fel szerettem volna tenni ezt a kérdést, csak nálunk annyi a gond, hogy Debrecenbe járok jelenleg, ami két órányi kocsikázásra van, és ha ott szülnék, akkor előtt befektet, gondolom. Ha meg itthon, akkor átsétálok a kórházba, mert rálátok a szülészetre az ablakból. Totál nem tudom eldönteni... Ha nem lenne a távolság, akkor én annál szülnék, akihez járok, mivel ő tudja nagyjából, hogy ki vagyok, meg azért csak megbeszélek vele bizonyos dolgokat, és egy idegen orvoshoz elmenni az utolsó hónapokba szerintem baromság. Így is csak darab darab az ember, de amúgy még jobban.. Vagy minél előbb válts!
2010. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!