Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánorvoshoz járok. A ctg...

Magánorvoshoz járok. A ctg vizsgálatot csak abban a kórházban csináltathatom ahol szülni fogok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért akarsz máshová menni?

Nekem pl. a ctg vizsgálat után szólt is a doki, hogy hát szülünk...és nem engedtek haza. Úgyhogy én biztos oda mennék, ahol szülni akarok.

De gondolom mehetsz máshová is.

2011. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tényleg ott érdemes csináltatni, legalább találkozol a többi dokival, szülésznőkkel is.

Na, meg az sem utolsó szempont, amit az első írt, mi van, ha már az egyikről haza sem engednek?!

2011. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen persze ebben igazatok vanCsak eléggé messze van a kórház és hát van amikor naponta esetleg járni...nem tudom.Meg ugye ha útköben történik valami.Még filozok rajta nem tudom mi lenne a legjobb.
2011. márc. 1. 12:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is magándokihoz járok, neki van a rendelőjében ctg gép is. azt is ő csinálja ott.
2011. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ezért kell ésszel választani kórházat. Nem bántásból írtam. Én is sokat dilemmáztam 2 kórház között, de az eszemre hallgattam (pont a közelsége miatt), nem a szívemre.
2011. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, könnyen beszélsz, neálunk a legközelebbi kórház 45 km-re van. Nehéz ésszel választani a nincs közül.
2011. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én viszont nem kórházat hanem orvost választottam,ő ott dolgozik ennyi.Nem kórház fogja a szülésemet levezetni hanem az orvos.De köszönöm a választ....
2011. márc. 1. 14:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam a magándokimnál is volt ctg vizsgálat, aztán túlhordtam a babát és akkor már a kórházba küldött és azt kérte, hogy oda menjek ctg-re, ahol majd ő vezeti le a szülést.

Kérdezd meg a dokidat, hogy ő mit javasol.

2011. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs,kedves kérdező,de-szerintem!-nem akart rosszat az a válaszoló,aki azt írta,érdemes ezt is mérlegelni...én 2 gyereket szültem,és úgy választottam orvost ÉS kórházat,hogy lehetőleg ne kelljen órákat utazni...igaz,én bp.-i vagyok(aminek a hátránya az,hogy akár 1 óra is kell,mire az ember beér a khzba,még ha kocsival megy is,az előnye pedig,hogy lehet válogatni),így több lehetőségem is van.A 3. babát tervezzük,van magándokim,de a CTG-t a khzban csinálták(a fogadott szülésznőm).Még szerencse,mert én sem mehettem haza a vizsgálat után...
2011. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja,még annyit,hogy az sem biztos,hogy a dokid fogja levezetni(1. nem ér be,2.pl. nálam semmi dolga nem volt a dokinak,így a szülésznő végzett mindent(vizsgálatok,gátvédelem stb.)
2011. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!