Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok,3 teszt...

Mira87 kérdése:

5 hetes terhes vagyok,3 teszt igazolja. Mikor menjek nőgyógyászhoz? Sok rosszat olvastam az első vizsgálatról. Nagyon féltem a babát, mert nagyon nehezen jött össze. Jövőhéten 6 hetesen mehetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 21:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
tegnap voltam vizsgálaton 5 hetes 3 naposan, semmi nem változott a tegnapihoz képest :) de még nem látott olyan sokmindent, ugyhogy szerintem még várj. viszont, ha biztos akarsz lenni benne, hogy ott van, azt már látja, akkor ez megnyugtató lehet. Illetve én jövő héten még vissza is megyek, mert akkor már lehet hogy szívhang is van. BOLDOG BABAVÁRÁST!
2010. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Menj nyugodtan, a normálisabbak nem vizsgálnak kézzel, csak uh-gal.

Sőt, javasolt is menni, hogy jó helyen van-e (biztosan, de jobb ezt látni is:), nincs-e semmi gond.

Vannak sokan, akik szerint elég 8 hetesen menni, de már 5 hetesen is látják a lényeget.


Menj nyugodtan, esetleg kérd, hogy ne vizsgáljanak kézzel, de ha jó orvosod van, biztosan nem is akar abajgatni.

De egy egészséges terhességnek egy óvatos kézi vizsgálat sem lehet gond.

Engem 13 hetesen nézett először kézzel a doki, akkor vett kenetet is.


25 h km

2010. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szombaton leszek 6 hetes, hétfőn megyek az orvosomhoz,már alig várom.

Kisfiammal is 6 hetesen voltam először, akkor neki már dobogott a pici szíve, a mai napig előttem van :))))))

így is már másfél hete tudjuk, hogy terhes vagyok, én már nem bírok tovább várni. ha te sem tudsz akkor menj, ha még nem is fog verni a pici szíve, akkor is legalább megtudod h jó helyen van e?!

2010. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :) Sajnos december 9-re kaptam időpontot a dokimnál.... Addig megöl a kíváncsiság.

Mindenkinek boldog babavárást kívánok és minden jót:)

2010. nov. 26. 16:22
 15/16 anonim ***** válasza:

szia,

szerintem próbálj meg abból erőt meríteni, hogy annak ellenére megfogant a babád, hogy sterilnek hittek. Ez egy csoda, és ezek után nem történhet semmi baj! Pihenj sokat, és vigyázz magadra!

2010. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves unikornisz :) Igyexem pihizni:) Minden jót kívánok!
2010. nov. 28. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!