Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy lusta baba?

Létezik olyan, hogy lusta baba?

Figyelt kérdés
De nem csak 2-3 napig, hanem mindig..29 hetes vagyok, de ilyen volt 28-27 hetesen is.Mocorog a drágám,de inkább helyezkedésnek,nyújtózkodásnak hívnám.Azt mondták a 4d-n,hogy minden rendben ill. a saját orvosom is azt mondta, hogy nyugodjak meg.De tényleg van ennyire lusta baba, mert ahogy olvasom másoknak ez csak pár napig tart.
2010. nov. 29. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem végig ilyen volt, most 2 éves a gyerekem és az őrületbe kerget. Délben már hónapok óta nem alszik, és este is 9-1/2 10 körül van alvás. Egész nap pörög. Másodikat várom, ő pedig majd szét rúgja a "ház falát" a nap 24 órájában. Remélem kint higgadtabb lesz:-)
2010. nov. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen! Van olyan, de az is lehet, hogy Te nem érzed annyira!
2010. nov. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő olyankor aktív, amikor te alszol. :)
2010. nov. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen :) de ez nem baj...
2010. nov. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen. A lányom ilyen volt végig.

Ne félj, idekint bepótolja!

2 éves a drágám, de már kb. egy hete délután sem alszik. Ami azt jelenti, hogy reggel 8-tól este 9-fél 10-ig állandó mozgásban van; játszik, szaladgál, be nem áll a szája. Még fekve is állandóan mocorog, mint egy kis sajtkukac.

2010. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én babám sem túl hiperaktív. Napközben néha-néha érzem, nem rúgja ki az oldalamat ebédnél, nem "ugrál". Néha ugyan ráfekszik a hólyagomra, olyankor tudom, hogy jól van.

Amúgy inkább este szokott felpörögni kicsit, rugdos, forgolódik, ide-oda "kúszik". De az sem tart túl sokáig. Az UH szerint minden a legnagyobb rendben, tök jól érzi magát odabent. Szóval ne aggódj, nincs baj. Csak kicsit lustibb a babád. :)

2010. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9:09-es vagyok: 28 hetes vagyok
2010. nov. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jé, most nézem, az első válaszoló is kb. azt írta, mint én. :))

Én is a másodikat várom, ő kicsit aktívabb, remélem, idekint nyugodtabb lesz, mint a nővére!

(Utolsó voltam)

2010. nov. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, közben nem utolsó, hanem az első 09:09-es válaszoló. :)

Szóval jól megkavartam. :D

Én a 32. hetet töltöm a héten.

2010. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az enyém is ilyen volt. Aztán az NST-n kiderült, hogy mozog ő eleget, a gép muatta, csak én nem éreztem. 30-valahány hetesen volt ez.

Most 10 hónapos és le sem lehet ütni:)

2010. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!