Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is idegesítő?

Szerintetek is idegesítő?

Figyelt kérdés

Annyiszor találkozom itt olyan kérdésekkel, aminek semmi értelme. Pl: Hánytol van az X. korházban a vérvétel?

Ahelyett,hogy ide írogat, miért nem emeli meg a telefont és kérdezi meg? Meg,hogy egész nap görcsölt a hasam, normális ez 8 hetes terhesen? Miért nem a dokihoz megy azonnal, megvárja amíg elvetél, csak hogy válaszoljanak neki? Aztán a másik amitől agybajt kapok: "Pé", "barnázás", "rózsaszínezés", "pozi" illetve "negi" teszt. A legutóbb tojcsis folyást olvastam. Mi a franc az a tojcsi?

A másik amitől hülyebajt kapok


2010. nov. 29. 19:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

most már tudom mi az a PÉ!

Ami engem idegesít, az a: nézd meg a görbémet, szerinted mikor szexeljek? - kérdés!

2010. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sokan nagyon várják,hogy végre teherbe essenek és "szleng"nyelven osztják meg egymással a tapasztalatokat.Sokan pedig akik első babájukat várják minden apróság miatt pánikba esnek és talán ők is érzik butaság,vagy nem a dokijukat kéne rögtön elővenni,hanem itt kérnek segítséget.Nem hiszem,hogy olyan nagy baj ez.Egyébként mire hozzájutok egy infóhoz pl.x helyen mikor és ki rendel olyan fél órát telefonálok,és 10 számot hívok fel,mert sokszor senki nem tud semmit,itt lehet előbb megmondják.Épp ma voltam így azzal,hogy melyik háziorvoshoz tartozom területileg(elköltöztünk egy új építésű lakásba)és nem kis időbe meg telefonba került,mire végre valaki meg tudta mondani!
2010. nov. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít, amikor valaki kategóriát téveszt.Minden nap olvasok "Szerintetek terhes vagyok?" kérdést terhesség témakörben, ahol azok kérdeznek, akik már terhesek.Azért van teherbeesés témakör.De mindegy!És én is azt gondolom, hogy ha valaki vérzik, vagy "barnázik", azonnal orvos, és nem várunk itt a válaszokra..meg az is durva, amikor valaki terhesen vérzik, feltesz egy kérdést, és azt írják neki:"Feküdj le!"Ezen nagyon ki tudok akadni.Egyrészt mert simán elvetélhet közben, másrészt mert írja a kérdező, hogy oké, pihenek egy kicsit.Igaz, hogy dől belőlem a vér, de képes vagyok lefeküdni alukálni...na, én ettől vagyok rosszul, de nagyon!!Az idegesítő kérdésekre általában nem válaszolok.
2010. nov. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Manka68 ***** válasza:

Sziasztok!

Én többnyire inkább mulatok az értelmetlen kérdéseken. Amitől ém ki tudok akadni az az,amikor feltesznek egy kérdést, válaszolnak rá többen, nagyjából ugyanazt, mert teszem azt egyféle megoldása van a dolognak, erre a kérdező : Jó jó, de akkor most mit csináljak?

Na ilyenkor szoktak jönni 5leteim, amiket inkább magamban tartok. :o))

2010. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!