Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ha lázas betegsége...

Kismamák! Ha lázas betegsége lenne a férjeteknek, mit csinálnátok? Elköltöztetnétek otthonról, amíg meggyógyul?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 19:13
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
21:46 bunkó paraszt vagy
2010. dec. 14. 11:17
 22/28 A kérdező kommentje:
22:O5 Köszönöm! Valóban lehet, h túlaggódom, de fentebb leírtam, h miért, valószínűleg sose fogja megérteni az, akinek minden terhessége ránézésre sikerül.
2010. dec. 14. 11:19
 23/28 A kérdező kommentje:
Összsségében ha sokan nem is értenek meg és gúnyolódnak, azért mindenkinek köszönöm, h rám szánta az idejét és válaszolt a kérdésemre!!
2010. dec. 14. 11:22
 24/28 anonim ***** válasza:
32%

szerintem meg nem, mert ha tünetek vannak, akkor már nem is biztos, hogy fertőz. Persze ha konkrétan a H1N1-ről beszélsz, itt hívnám fel a figyelmedet van ellene védőoltás és az influenza ellen is. Miért nem oltatod magad és akkor a férjednek sem kell elköltöznie (mondjuk én a helyében össze sem költöztem volna veled, úgyhogy magára vessen) Ja és hát ne keverjük a filmeket a való élettel, a fertőzések elkerülhetőek alapvető higiéniával: kézmosás, szellőztetés, papírzsebkendő használata stb.

És nem gúnyolódás, de beteges dolog ez, mert most azért teszed ki a férjed, mert terhes vagy, aztán meg pici a gyerek és lesz még kicsi is, aztán iskolás lesz és nem hiányozhat.

Mondjuk tavaly volt itt anyuka, akinek a férje egyenest a fürdőbe ment, ott levetkőzőtt, azonnal mosták a ruháját a férj meg fertőtlenítette magát- és én voltam a bunkó, mert kiröhögtem, ez annyira szánalmas dolog.

2010. dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szerintem csináljátok úgy, ahogy neked jó. Az sem segít, ha betegre aggódod magad, nehogy elkapd. Ha a férjed is aggódik, inkább menj a szüleidhez néhány napra, őt meg majd ápolja addig az anyukája.

Valószínű semmi nem lenne, ha otthon maradnál, de az aggódás talán még rosszabb, mint egy megfázás.

2010. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
12:44 igazad van, köszi a választ!
2010. dec. 14. 12:50
 27/28 anonim ***** válasza:

Szia, én teljesen egyetértek veled, én arra a pár napra beköltöztettem az anyukájához (jelzem anyukája örült, hogy visszakapta a fiát pár napra), és nekem a férjem érte fel ésszel, szabályosan csomagolt, nehogy bármit is elkapjunk a gyerekkel--nem kismama voltam,hanem már megvolt a babánk.

És a félreértés kedvéért, azon a pár napon kívül egy napot sem voltunk távol egymástól, ergo nem nyitott házasságban élünk.

2011. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én el nem költöztetném az biztos, de a puszit, ölelkezést kerülném ahogy már fentebb írták többen is, ill. gyakori kézmosás higiéniára odafigyelés!

Gondolom nem fogtok mostantól minden lázas betegségnél különköltözni, ha a H1N1-től félsz akkor meg sajnos az akár mikor bekövetkezhet, de ezen felesleges idegeskedni. Nyugodj meg és boldog babavárást! :)

2013. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!