Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan árthat a babának, ha...

Hogyan árthat a babának, ha tiszta idegeskedés az életem?

Figyelt kérdés

26 hkm vagyok, sokat idegeskedem és sírok sajnos. Féltem nagyon a babámat, hogy árthat neki.

Próbálok nyugodt lenni de nem mindig megy.


2010. dec. 17. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Miert vagy ideges es sirsz? Nem lehet az okokat megszuntetni?
2010. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az okokat nem szeretném leírni, bár meg lehetne szüntetni, de sajnos nem olyan dolgok. A babámat féltem nagyon.
2010. dec. 17. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Legalább a babád miatt ne idegesítsd feleslegesen magad! Ne féltsd,mert az idegeskedésed miatt nem fog betegen születni,vagy később beteg lenni!

Kéthónapos terhes voltam,amikor a férjem rákos lett. 6 hetes volt a fiam,amikor az apja meghalt. Én is idegeskedtem és sírtam sokat,de egészséges lett a fiam,és ma is az.

2010. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oszinte reszvetem! Biztosan nagyon nehez lehetett-lehet neked. Nagyon sajnalom!

Kerdezo, ha meg lehetne szuntetni, miert nem szunteted meg az okokat? Ha idegeskedsz, felmegy a vernyomasod, gyorsabban dobog a szived, nem lesz eleg dopamin...ez esetleg kellemetlen lehet a magzatnak, artani viszont nem arthatnak, gondolom,

2010. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is rengeteget idegeskedtem,aggódtam.Anyukám rákos lett amikor én 11 hetes terhes voltam.terhességem alatt végig kezeléseket kapott élet-halál között lebegett,közben apukám is súlyos beteg lett.Az emberek hülye kitalált pletykáival kellett folyamatosan szembesülnöm,mert mindenki jól értesült volt.Anyu azóta itthagyott bennünket még éppen meglátta a várva várt unokáját...

A kisfiam egészséges és imádom.Szerintem ne félj,nem árt a babádnak, de ha nem muszáj iktasd ki azt ami miatt idegeskedsz,legalább a gondolataidból..persze vannak dolgok amiket nem lehet

2010. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fog neki ártani,de neked annál inkább.Próbálj meg amennyire tudsz nyugodt maradni.
2010. dec. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szucs oliver ***** válasza:

nem is ugyanaz. 27 hetes vagyok, nyitva a méhszáj, 2100as érték.

A páromat kirugták a munkahelyéről. én meg ami kevés táppénzt kapok, nem tudunk albérletet fizetni.

sokat idegeskedtem én is, mert még a főnökömmel is problémák voltak, de ugye a türelem rózsát terem és felvették a párom egy munkahelyre

de emiatt sajnos el kell költöznünk innen ahol most vagyunk.

Úgyhogy fel a fejjel azért irtam le a történetem, hogy lásd nem vagy egyedül de lehet hogy még nekem roszzabb:)

27 hetes kismama

2010. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!