Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamik hogy vagytok...

36 hetes kismamik hogy vagytok? Ti is türelmetlenek vagytok már?

Figyelt kérdés
Én már nagyon nyügi vagyok,mindenem fáj,sehogy nem jó feküdni,aludni alig tudok,de remélem még bennt marad picit mert elég kicsike a Babócám azt mondta adok!De olyna jó lenne már a karomban tartani!!
2010. dec. 26. 20:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Második vagyok. Megszültem január 22-én császárral, már jól vagyunk, de nagyon rosszul voltam, 5 napot töltöttem intenzíven.

Kisfiam jól van, egészséges, 3440 gr és 55 centi lett, pedig előbb jött két héttel. :)

Ti hogy vagytok?

2011. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Szia!


Első vagyok. Jan 25-én született a fiam Kristóf császárral farfekvés miatt. 3600 gramm, 51 cm, és rengeteg haja van. :) Nem volt rossz, nekem teljesen jó élmény volt a szülés. Aznap fáj a hasam, de másnap már sokkal jobb volt. 3 napot voltam benn, 28án már főztem itthon az ebédet. Remélem a többek is túl estek már a szülésen! :)

2011. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Második ismét. Gratula Kristófhoz! :)

Az én fiamnak is rengeteg, hosszú haja van, tiszta apja. Marcell lett a neve. :)

Sajnos kétoldali tüdőgyulladással mentem szülni, azért is lett császár, de Marcell 3 napig antibiotikumot kapott, azóta jól van, engem meg szépen rendbe hoztak 1 hét alatt.

Sajnos 1 hétig nem láthattam őt, de most már mindegy, túléltük. :) 1 hete jöttünk haza, azóta szépen összeszokott a család.

2011. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Első vagyok, gratulálok neked is Marcellhez. :) A lényeg hogy túl lehet élni a császárt is, nem gázos szerintem. Kitartást neked is a babához. :)
2011. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!