Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik a 32. hétben nem...

Kismamik a 32. hétben nem vagytok türelmetlenek, kissé szétszórtak, vagy feledékenyek és alig várjátok, hogy kibújjon a Mocorgó?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Jaj dehogynem!!Ma éjjel is fentvoltam vagy 2 órát és azon járt az eszem, hogy mikor bújik ki:)Nem akarom siettetni,de már kezd terhes lenni:)Megint visszatért a hányingerem sok a savam és szédelgek egész nap- ráadásul jóslók is jelentkeznek már! Csak én lennék ilyen gyeszura, hogy nembírom a végét? Te hogy vagy? 32 hetes kisjányt váró mami:)
2009. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Mondjuk én most a 37 hétben vagyok, de már akkor is vártam, készültem nagyon, vásároltam.

Persze most még többet gondolok ár rá, mert időszerű nálunk, hogy kibújjon most már. Jöhet ma, holnap vagy kedden is.

JAjj ki tudja pontosan!? :)

De a doki is előbbre mondta nálunk a babát.

2009. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hajaj! Igaz már 38 hetes vagyok, de a 3. trimeszterben egyre feledékenyebb, szétszórtabb lettem, nem köt le semmi, türelmetlen és izgatott vagyok. Már attól félek hogy egyszer azt is elfelejtem hova tettem a gyereket :D feltéve ha ez nem múlik el, mert mindent fél perc alatt elfelejtek! Biztos azért van mert már minden gondolatunk a baba körül forog, és már csak rá gondolunk.

Sok boldogságot! :)

2009. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha ülök és olvasgatok egy kicsit, legszomjam lesz, ha sétálok egy húsz percet, a medencecsontom sajog, minden le kell írni, mert elfelejtődik és a napok egymásba úsznak, a kisfiam pedig imádja megcélozni a petefészkeimet és focilabdának használja belülről, valamint a syomszédban levő házépítés zaja is idegesít és túl akarok lenni a szülésen.
2009. szept. 26. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok...de jó, hogy nem csak én vagyok ilyen türelmetlen :)
2009. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát lányok, én 1 éve szültem, de a vége felé annyira szét voltam esve, hogy egyszer elfelejtettem fizetni a dokimnak a magánrendelésén. Persze hazafelé beugrott, úgyhogy baktattam vissza sűrű elnézések közepette:))

Sok boldogságot nektek!

2009. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!