Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, a dohányzásról van szó...

SOS, a dohányzásról van szó mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom végleg le rakni.Más is van így?Mit csinálja? 24 km
2009. nov. 2. 20:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha végképp nem tudod lerakni, akkor minimalizáld napi 1-2 szálra. Reggel és este. Emelett szedjél C vitamint.
2009. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Általában minden SZTK-ban van ehhez segítség 5000 Ft és állítólag leszoktatnak a dohányzásról egyik napról a másikra, én még nem próbáltam, de van pár ismerős aki igen, azt mondják tényleg jó...


nézelődj itt: [link]

2009. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Huha boccs, megnéztem én is az oldalt azt írja, hogy a terhesség első 3 hónapjában nem ajánlott, lehet marad az önfegyelem, de ha érdekel azért kérdezz rá..
2009. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Az 5000-ért leszoktatnak dolog terhesen tilos!Én megkérdeztem,mert sajnos én sem tudtam letenni,de 3-4 szállal elvoltam:(Doki szerint a megvonással járó stresszelés sem árt kevesebbet,mintha inkább elszívok 1-2 szálat naponta.
2009. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Próbáld minimalizálni, napi néhány szál nem árt a babának, de azért minél kevesebbet szívj. Nekem sikerült, ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok leraktam, a második héten már szinte nem is hiányzott. Szülés után (tápszeres a babám) néhány héttel az 1-1 szálból szépen visszaszoktam és már egyszerűen nem tudom lerakni.
2009. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Válassz olyan cigit, amiben kevesebb a nikotin és csak finoman szívj bele, ne is szívd el végig. Rágózz! Csak akkor szívd, ha majd megbolondulsz érte. Rengeteg, azaz napi 1000mg C vitaminra van szükséged, olyat keress amiben nagy mennyiségű acerola cseresznye kivonat is van. (www.drlenkei.hu)
2009. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tök mindegy hogy napi 3 szálat szív vagy 30-at!

A babának ugyanúgy árt! Én is cigiztem, de letettem. Rendes időre szültem, és van tejem. Szobatársam korán szült, nem volt teje és a szopi idő helyett kinnt pöfékelt az udvaron, míg a babája a kórteremben éhesen ordított.

Nagy pocakkal mernél venni cigit?? Nem tartasz tőle, hogy beszól valaki?? Engem ez is elrettentett attól, hogy dohányozzak terhesség alatt. Nem volt könnyű abbahagyni, nagy önfegyelem kell hozzá, de megéri.

Te választhatsz, hogy cigizz-e, de az a kisbaba a pocakodban nem, és rengeteget ártasz neki vele, az elvonásos stresszt pedig le lehet küzdeni, csak akarni kell.


4hetes kisfiú anyukája

2009. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig próbáld meg. Győzd le a szenvedélyedet. Gondolj a kisbabádra. Rágcsálj valamit. Nagybátyám amikor leszokott mogyorót evett. Amúgy az egyik ismerősömnek az anyukája szintén nem tette le a cigit, és az ismerősöm vak és halláskárosult. Gondolj az egészségére. Joga van egészségesen megszületni.
2009. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

na most le lehet pontozni:

TÖRD EL A KEZED, hogy ne tudd megfogni az a k**va cigit!!!!!!!!! A pici babádért muszáj, ne tedd le végleg, csak 16 hétre!

én is cigiztem, de túléltem a leszokást, 1 hétig csináltam, napi pár szálat szívtam aztán kidobtam mindent...

36h km :)

2009. nov. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

De miért csak 16hétre???

Szoptatás alatt sem tanácsos cigizni! Nem hiszem, hogy a nikotinos tej olyan finom, az sem hiányzik a babának.

2009. nov. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!