Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn fordítják meg a babám,...

Hétfőn fordítják meg a babám, mert faros, és bevállaltam, hogy megfordíttatom.. nem a fogadott nődokim fogja csinálni, viszont egy nagyon szimpatikus doktornő. Adjak pénzt? Illik ilyenkor?

Figyelt kérdés

Igazából szerintem ehhez figyelem meg tudás, meg ki tudja mi minden kell, nekem ez hatalmas dolog, majdnem akkora, mint a szülés.


A kérdés az, hogy adjak e dokinak penzt, és ha igen, mennyit? akár jelképeset is, vagy valami mást, nem tudom.


Szerintetek?


2009. febr. 7. 18:37
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

csak picit ijeszto, hogy olyan sokan vagyunk itt, es egy kommentet találtam sajat tapasztalattal a megforditasrol.

ahany orvossal beszeltem a korhazban, mind olyan termeszetesnek vette, hogy megfordíttatom, azert nem ertem. mindenkeppen irok rola egy reszletes beszamolot

koszonom szepen mindenkinek :)

2009. febr. 7. 21:02
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha még benézel kedves szülésznő,én arra is kíváncsi lennék,hogy hogyan kivitelezik ezt a babafordítást.Vagy kedves kérdező,neked elmagyarázták?Az ok,hogy egy dr nézi uh-n.Eddig tiszta.De hogy fordítják meg?Egy másik dr benned kotorászik,és kézzel megpróbálja elforgatni?Ezt sosem kérdeztem meg még senkitől,de nagyon érdekelne.Remélem nem bánod,hogy ide írtam.
2009. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
73%
20:40-es válaszoló, anyukémék is ikreket vártak, neki is mondták,hogy császár! Majd egyszercsak természetes uton előbujtam én, majd 5 perccel később a hugom! milyen komplikációra gondoltál? 15 hetes km
2009. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti.

7re kell bemennem, jon egy 40 perces CTG. Utána jön egy méhszájnyílás-vizsgálat, alapos UH. Ezek fényében jön a főorvos, megnéz mindent, és azt mondja IGEN, vagy NEM. Ha nem, hat akkor ennyi volt, ha azt mondja igen, akkor katéterre kötnek, és alaposan bekrémeznek, hogy tocsogjak benne, meg ők is :) Aztán lesimogatják a babát Uh-zás mellett. Nem lesz fájdalmas, de kellemetlen lesz. Nem a babát nyomják, hanem a méhet formálják megfelelőre.

(Előfordulhat pl. hogy a méhem alakja miatt nem fordult be, az "egyéb ok", amitől pl simán meg lehet fordítani.)

Körülbelül ennyi. Ha rosszul viselem, benntartanak éjszakára.

Röviden ennyi.

2009. febr. 8. 11:29
 25/48 anonim ***** válasza:
Remélem, nincs semmi gond! Majd jelentkezz!
2009. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Csak egy nagyon gyors valasz: Komplikaciómentesen sikerült a babát megfordítani, semm gond nem volt, részletes beszamolofelet fogok irni, csak még ra kell pihennem. (Mert azert nem volt fajdalommentes)
2009. febr. 10. 07:46
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a megnyugtatást, nagyon szorítottam neked!!! Örülök, hogy sikerült!

1. válaszoló (is)

U.i.: Várjuk a beszámolót, de csak pihenj, jó az jövő héten is. :)

2009. febr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez nagyszerű! :-)

Jó, hogy írtál, már nagyon vártam (vártuk).

Pihenj sokat, aztán szülj meg simán :-))))

9 hetes ikres szülésznő kismami (hű, mennyi "titulus" :-))

2009. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jó olvasni! Már nagyon vártam(tuk) , hogy jelentkezz! Pihenj sokat és ha lesz erőd, kedved, írj! 4 gyerekes anyuka
2009. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

leírtam mindent :D irjatok meg mi a velemenyetek. igazabol probaltam objektiv lenni, ezert neha kicsit ijesztore sikerult. de legalabb mar nincs homaly :D

2009. febr. 10. 13:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!