Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn fordítják meg a babám,...

Hétfőn fordítják meg a babám, mert faros, és bevállaltam, hogy megfordíttatom.. nem a fogadott nődokim fogja csinálni, viszont egy nagyon szimpatikus doktornő. Adjak pénzt? Illik ilyenkor?

Figyelt kérdés

Igazából szerintem ehhez figyelem meg tudás, meg ki tudja mi minden kell, nekem ez hatalmas dolog, majdnem akkora, mint a szülés.


A kérdés az, hogy adjak e dokinak penzt, és ha igen, mennyit? akár jelképeset is, vagy valami mást, nem tudom.


Szerintetek?


2009. febr. 7. 18:37
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

57 centi, 3,65 deka

elnezest, hogy nem irtam, a korhazbol vasarnap jottunk haza, hetfon este mentunk is vissza, mert a babam nagyon sarga lett.. istvanbol atkuldtek a bokaiba.. 499es ertekkel mentunk be, ma mar "csak" 265ös a bilirubin szintje vagy milye.. az istvanbol vasarnap 280al engedtek haza, ugyhogy merges vagyok nagyon..

azota inkubator es kek feny alatt van, de az egy masik tortenet.. remelem hamarosan jobban lesz, es ujra hazajohet velunk..

[link]

[link]

ittvan ket pici kep rola :)

mint minden anya, csak azt tudom mondani, hogy gyonyoru :))

2009. márc. 11. 15:08
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

GRATULÁLOK! Még néhány nap, és biztosan otthon lesztek együtt!

Még csak annyit, hogy sikerült simán, vagy császár lett?

2009. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy Gratula a bébihez,valóban nagyon gyönyörű:)))

Nem bánjátok,ha én is megmutatom a legkisebb gyönyörűségem?

Ilyen volt születésekor

[link]

És ilyen ma:))//images.iwiw.net/0204/user/00/99/90/71/7/user_9990717_1236628946896


Sok boldogságot nektek


És írd le a szülést ha időd engedi

2009. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Mégegyszer,a másik link: [link]
2009. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok én is!!!

Gyönyörű a babád! Kívánom, hogy legyetek nagyon boldogok!

Ha írsz beszámolót egy kósza 10 percben :) szívesen olvassuk... :)

2009. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Én is gratulálok a babához! Nagyon-nagyon édes! Ha írsz, szívesen olvassuk a beszámolódat! Felháborító, hogy ilyen értékkel hazaengedtek! Lehet, hogy ha még 1-2 napot benttartanak, ez nem történik meg!! Az előző kép feltöltőjének! Nagyon szép a te babád is! Grauluálok Neked is! 4 gyerekes anyuka:))
2009. márc. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:

pentek hajnal 2 es deluan 2 kozt szuletett, 3.65 kg es 58 centivel, termeszetes uton

a korhazbol 280as bilirubin szinttel, sargan engedtek haza, sajnos csak hetfon tudtAm merni, nem szopizott semmit, delutanra ugy elaludt, hogy visszamentunk a korhazba, ahol leszidtak, h miert jottunk vissza, menjunk haza.. a sote gyerekklinikan mar 499 bilirubin szintet mertek, es ki volt szaradva.. kék fény, infuzió.. tegnap volt 269 a bilirubin szintje, kisebb, mint az istvanban, de meg nem engedtek haza, ma mar csak 256, de meg mindig nem.. fejek, mert ödémas a cicim, meg csomos nagyon, már kialakult 2 nap alatt a cumizavar (bekapja a cicit, es var, hogy omoljon a tej, es sir, meg idegeli magat, hogy nem)

sajnos 10 milikkel szenvedek, de szerintem igy is megeri, bar szinte allandoan sirnek, mindenrol ő jut az eszembe.. most eppen fejes kozben irok (bal cici gep, jobb cici kéz az odema miatt)

azert tudom, hogy par het mulva minden jobb lesz, csak nehez kivarni..

es megéri :))

2009. márc. 12. 16:17
 48/48 anonim ***** válasza:

szia

jársz még erre?

lehetne privit írni Neked?

2011. febr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!