Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba szülés? Kinek mennyibe...

Nenike24 kérdése:

Baba szülés? Kinek mennyibe kerül? Melyik tapasztalatok alapján a jobb?

Figyelt kérdés
Párommal tervezzük nyáron a baba tervezést.. és érdeklődni szeretnék hogy ki milyen módon szült ezt úgy értem hogy magándokinál vagy pedig a természetes módon.. és h kinek milyen árba volt a szülés és hogy viselkedtek vele az orvosok egész terhesség alatt illetve a szülésnél.. nagyon fontos lenne mert még én magam sem döntöttem el hol érdemesebb szülni... és mindenképpen olyan válaszokat várok aki vmelyik útat végig járta.
2011. febr. 14. 10:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Volt fogadott orvosom, sztk-s rendelésre jártam hozzá, sima, hagyományos kórházban volt sürgősségi császárom, totál normális volt mindenki. A dokim nem kért sokat, nála egy vizsgálat 3500, ugy a tízszeres árat szokták ilyenkor adni, mi 40et adtunk. Persze vannak a mi körzetünkben is olyanok, akik háromszor ennyiért rendelnek stb, de inkább választok egy olyat, akinek nem minden a pénz...


Sógornőmnek volt fogadott dokija 120e + fogadott szülésznő 40e. Ő a kórházzal nagyon nem volt elégedett. Bár az orvosok normálisak voltak, de a többi tényező gáz.


Barátnőm Pesti magánklinikán 550e.-ért császározták meg. Kétágyas szobák, bárki bemehetett volna, ha nincs épp látogatási tilalom. És addig húzták a vajúdását, hogy majdnem késő volt a császár is, szóval hiába a sok pénz....

2011. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát.. akkor igazából teljesen mind1 melyik utat választom.. de szerintem sincsen sok különbség hogy magán vagy sztk-s... mert sajna ez nagyon ember függő... én úgy vagyok vele hogy baba tervezés elött elmegyek egy magándokihoz ott tudom hogy jól át fognak vizsgálni erre van is orvosom de a szülést nem nála tervezem.. tesomnak most csüt szedik ki a babát nagyon rendes az orvosa de csak a szülés 300.000ft és ebbe még nincsenek benne a vizsgálatok... Szóval utána meg ha esetleg nagyon nem úgy viselkednek akkor még mindig van rá lehetőségem hogy váltsak.. vagy olyankor már nem lehet magándokihoz menni?? és nagyon gratulálok mindenkinek a babához.. és külön annak aki májusra tervezi remélem minél hamarabb sikerülni fog..
2011. febr. 14. 20:48
 13/13 anonim ***** válasza:
Igazából,ha az sztk-s doki rendes,alapos,akkor minden rendben.Mondom én sajnos nem találtam ilyet,és egy vetélés után nem, akartam többet kockáztatni,és egy percig nem bántam meg a magándokit,az életemet(és a gyermekemét)bíztam rá,mégpedig vakon.De a doki még kevés,nézd meg magadnak a kórházat is.Amit pedig utoljára kérdeztél,nem biztos,hogy menet közben váltani tudsz.Sok orvos egy bizonyos terhességi hét után nem vállal,vagy csak akkor,ha ő gondozott végig.De persze ez sem törvényszerű.
2011. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!