Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti vicces...

Terhesség alatti vicces történet? Mesélnétek?

Figyelt kérdés

Bármilyen vicces sztori érdekelne, ami a terhesség alatt történt veletek, vagy akár a terhesség tervezésekor.

Nagy bejelentés: ha viccesen jelentettétek be a babát a rokonságnak, ismerősöknek.

Kívánóság: ha össze-vissza ettetek mindent.

Vizsgálatok alatt valami vicces jelenet.

Ha túl érzékenyek voltatok, és így történt valami nevetséges.

Szóval bármi!


A következő kérdés inspirált (nagyon jókat nevettem rajta): http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

Gondoltam terhesség kategóriában is gyűjtsük össze kivel, milyen vicces dolog történt.


2011. febr. 24. 18:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
81%
én is csináltam ilyen mekis kiakadást, hogy tele van kechuppal!!!!! nem bőgtem de kértem másikat :)
2011. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
99%
Volt egy nagyon jó barátnőm,de elsodort minket az élet. Elköltöztem már a faluból én is ahol gyerekeskedtem,felnőttem. Ő is máshol dolgozott. Évekig nem találkoztunk. Városba költöztem Páromhoz,teltek az évek jött a gyerekáldás. Majd 3 héttel a szülés előtt hazalátogattunk még ,,utóljára kettesben" a családomhoz,pont falunap volt. Persze kisétáltunk a főtérre mi is körül nézni. Épp az egyik árus cuccait válogattam a bazársoron,amikor a rég nem látott barátném ahogy meglátott,örömében hátulról a nyakamba ugrott,majd megfujtott úgy szorított,nem tudtam hirtelen ki az és elordítottam magam a zsibvásár közepén,hogy ,,Te szerencsétlen szállj le rólam,mert kinyomod a gyerekem!!!" ,mikor aztán nagy nehezen hagyott megfordulni,esett le neki a tantusz. 10 méteres körzetben mindenki minket lesett...Engem a ziháló terhest és a barátnőm leforrázott arcát. Szegény párom ezután késő estig hallgatta a női csacsogást. Mindenki kíváncsi volt mindenre...
2011. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Képzeljétek nekem ikerterhességem van jelenleg. Úgy magyaráztuk el a három éves kisfiamnak,hogy ikertesói lesznek, hogy van a Thomas a gőzmozdony mese, abban vannak ikermozdonyok akiket ráadásul nagyon szeret, és hogy ilyenek lesznek az ikerbabák is, egyformák.

Másnap megyek érte az oviba, és mondja nekem az óvónéni, aki nem tudta,hogy terhes vagyok, hogy ő most nem ért semmit, mert az Ádám azt mondta neki dicsekedve, hogy neki lesz testvére, ráadásul ikermozdonyok lesznek......azóta ikermozdonyoknak hívjuk a pocaklakókat.

2011. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

18 hetes UH-ra mentem,elkisért a barátnőm,ő akkor 30 hét környékén járt.Megkértem akármit lát a monitoron ami a nemére utal ne szóljón én nem akarom tudni.Bementünk a vizsgálóba a doki csak kapkodta a fejét:mondtam neki,én vagyok a páciens,ő a kiséret.

Elkezdte a vizsgálatot,egyszercsak felkiáltottam:mi az ott a lába között?

Mire a barátnöm rávágta:semmi,nem láttál semmit.

Neki álltunk röhögni,a doki az ultahang fejet levette a hasamról mert rázkodott a röhögéstől,megvárta mig kikacarászuk magunkat utána folytatta.

2011. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 hetes voltam,és az iskolába a tanárral a babáról beszélgettünk,mire megkérdezte egyik osztálytársam,miért te terhes vagy?(pedig akkor már látszott a hasam)és mondtam igen.Megkérdezte mennyi idős vagy,én meg tök fapofával rávágtam 24 hónapos.Hirtelen nem is tudtam min röhögnek a többiek,mire a tanár mondta akkor én elefánt volnék,azok hordják olyan sokáig.Utána döbbentem rá hogy 24 hetes helyett 24 hónaposat mondtam :)
2011. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Magzatvíz vétel előtt az ultrahangra még bejöhetett a párom. Amikor behívtak, a párom elindult, én még szerencsétlenkedtem a cuccaimmal, így picit lemaradtam. Az orvos és az asszisztensek sorfala előtt elvonult a párom teljes természetességgel, majd megállt a rendelőben.Addigra láttak csak meg engem. Mindenki döbbenten állt, majd az egyik asszisztens megszólalt: Na jó,azért reméltem, hogy jön egy nő is magával. :))))
2011. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#9

Az normális, hogy én is szakadok a nevetéstől? 😂


"Ez teli van ketchuppal" :D

2022. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Anyukám mesélte nekem, hogy az unokatesóim mindig mikor átjöttek, anya hasára raktak építőkockákat és azt nézték, hogy lerugdostam őket, születésemnél meg a keresztapám és a nagyapám is vizezté magukat a mosdóban annyira idegeskedtek, nagymamám meg elájult. :D. Anyukám volt az egyetlen aki nem idegeskedett, de aztán meg pár nappal ezelőtt amikor volt bent hallotta hogy sikítozik egy nő a szülőszobában és elgondolkozott, hogy biztos akarja e ezt xd. És nagyon bunkó volt az orvos azzal a nővel, ezért anyám úgy döntött a szülésnél, hogy az új, gyakorló orvost választja, aztán minden rendben volt, de mivel szilveszterkor születtem 23:41 perckor,megkérdezte az orvos nem akarja e anyám megvárni az éjfélt de aztán mondta, hogy ha jönni akar akkor jöjjön.


És hát, azóta itt vagyok :)



18l

2022. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!