Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti vicces...

Terhesség alatti vicces történet? Mesélnétek?

Figyelt kérdés

Bármilyen vicces sztori érdekelne, ami a terhesség alatt történt veletek, vagy akár a terhesség tervezésekor.

Nagy bejelentés: ha viccesen jelentettétek be a babát a rokonságnak, ismerősöknek.

Kívánóság: ha össze-vissza ettetek mindent.

Vizsgálatok alatt valami vicces jelenet.

Ha túl érzékenyek voltatok, és így történt valami nevetséges.

Szóval bármi!


A következő kérdés inspirált (nagyon jókat nevettem rajta): http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

Gondoltam terhesség kategóriában is gyűjtsük össze kivel, milyen vicces dolog történt.


2011. febr. 24. 18:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
A Túró Rudis story viszi a pálmát :D
2011. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

36 hetes várandósan bementem a kh-ba, hogy 5 perces fájásaim vannak, szerintem én szülni fogok (ez volt reggel nyolckor). Az ügyeletes doki először nem hitte el, hogy 36 hetes vagyok, elkérte a kiskönyvemet is, mert azt hitte, csak szívatom (magas vagyok és nagyon kicsike pocakom volt, ő kb 6 hósra tippelte a várandósságot így ránézésre). Aztán megvizsgáltak, csak 1 ujjnyira voltam nyitva, de nagyon durva fájások jöttek. Persze ő meg csak hümmögött, hogy azértse nekem legyen igazam ezek után. Még be is szólt, hogy első baba és csak 1 ujjnyi vagyok, minek ugrálok itt nagyokost játszva, menjek haza nyugodtan mert ő megeszi kalapját ha ebből gyerek lesz holnap ilyenkorig... 10.40-kor mára kezembe fogtam a lányomat, és amikor párom végre beért dél körül, elhozta neki a nagyapám régi kalapját, jóó zsíros vastag fekete poros őskövület tökfedő... hát volt honnan felkaparnia az állát a dokkernek. Persze bocsánatot is kért.

a csecsemőosztályon osztályon csak "Kiskalaposnak" hívták a lánykámat, pedig én nem meséltem el egyetlen nővérnek sem...

XD

2011. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam nemsokára 2,5 éves lesz, és úton a tesója. 2 hónapja történt, hogy ebéd után egy pohár vizet egy az egyben a hasamra öntött, hogy tesó szomjas. Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, a párom viszont úgy röhögött, hogy majdnem leesett a székről. Azóta ez sokszor megismétlődhetett volna, de már résen vagyok. Próbált már mandarint, kekszet, nokedlit, könyvet és egyéb játékokat dugni a pólóm alá a tesónak.
2011. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én vicces sztorim az egyik hüvelyi ultrahangon történt. Már éppen mindent leméregetett a doki, és mentett volna, hogy nyomtatni, ill. rögzíteni tudja az eredményeket, mikor lefagyott a gép. Közölte, hogy újra kell sajnos indítania, de az ultahangfejet (nem tudom, mi a hivatalos neve) nem veszi ki, mert sokkal kellemetlenebb lenne. Kb. 5-6 perc lehetett, míg újraindult a gép, addig beszélgettünk (fogalmam sincs, hogy miről), és közben az járt az eszemben, hogy csak én járhatok így. Akkor még nem találtam annyira viccesenek, de így utólag visszagondolva jókat nevetek rajta.:)
2011. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
86%

12 hetes uh-ra mentem pár hete (második gyermek) a férjemmel a kórhézba.

Nagy nehezen sorra kerültünk, mondja a doki, hogy jó akkor toljam le a nadrágom és feküdjek fel az ágyra.

el is vonultam, úgy ahogy van alul teljesen levetkőztem (csizma, harisnya, nadrág, bugyi, minden)

Nagy nehezen behelyezkedtem, jól beterpesztettem és vártam, hogy jön az uh.

Ekkor a doki megszólal:

-jó akkor most nyújtsa ki a lábait és vegye ki a köldök piercingjét!

én csak lestem, ő meg elkezdte ultrahangozni a hasam

:-)

Akkor nem röhögtem, de mikor kijöttünk a férjemmel majd megszakadtunk, hogy mit gondolhatott rólam, de hiába az első gyermekemnél még úgy volt.

2011. febr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%

ismerősékkel történt, amikor a második babát várta, hogy a nagytesó (2 éves) folyton megrugta a pociját, mire rászólt, hogy ne bántsd a testvéred, mert ez fáj neki.

Nem telt el pár perc, a nagy odabújt a pocihoz, ott simult, mire elkezdett keservesen sírni.

Kérdi az anyukája, hogy jaj mi történt....

Erre:

-Bántott a kistesóm! Megjúgta a fejemet!

Olyan édes....:-)

2011. febr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Párommal beszélgettük, tervezgettük, mit szólna a legkisebb lányom egy kistesónak (nem az édes apja a párom, ja és tudni kell, hogy a párom nagyon jó húsban van) Fél füllel meghallotta, és egyből rá is kérdezett: " Zsoltinak babája??? Nem lehet, Zsolti egy kövér ember!!! :))))
2011. febr. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

A dokim közölte hogy nyitva vagyok mehetünk a szülőágyra szülni. Hát már marhára oda voltam, nem kell mondani, a szülőágy a szomszéd szobában volt. Rajtam meg ugye a fájásmérő,szivhangmérő. A szülésznő elkezdte rólam leszedni a fájásmérőt. De annyit vacakolt hogy lekaptam magamról a másikat, addigra ő is kigobozta a fájásmérőt. Leugortam az ágyról és mezitláb szó szerint rohantam a doki után. A szülésznő meg utánam, hogy hova fut anyuka, a szivhangmérőt nem kellett volna le venni. Én meg közöltem hogy még egy fájást én már meg nem várok potyára. :) Mikor meg fölfeküdtem az ágyra két percet kellett várni mire jöttek a fájások, totál beparáztam hogy elölről kell mindent kezdenem. :)

Ja még teszek be egy linket, anno én is kérdeztem hasonlót. :)

2011. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
2011. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Aranyosak a sztorik! S persze, írjatok még, ha van valami jó történet!


Nekem az volt a vicces, hogy 2009 decemberében vettünk egy lakás, és a kicsi januárban már meg is fogant. Erre bátyám egyből mondta is, hogy gyerekek, jól felavattátok a kérót! Nagy ünnepséget csaptatok itt ketten! :)

Aztán meséltem neki, hogy felfúrta a párom a polcokat, de elég nehezen ment, mert a falak elég vastagok. S mesélem neki, hogy párom, csak fúrt és fúrt és fúrt. Mire bátyám: Na, addig fúrt, míg gyerek lett belőle! :)

2011. febr. 25. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!