Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhesen kérhetek...

11 hetes terhesen kérhetek abortuszt? Vagy a szívhang miatt már nem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 11:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó válaszoló, én is pont ezt nem értem, ha valaki meg akarja tartani, akkor lehurrogják, hogy miért a szülők nyakára meg a vakvilágba szül, ha el akarja vetetni, akkor gyilkos, ha meg örökbe akarja adni, akkor az sem jó. Jó lenne tudni, hogy akkor mi is a jó lépés:S


Kérdező, mindig lesz, aki másként gondolja, mint te, de ne felejtsd el, SENKI nem dönthet helyetted, SENKI nem megy helyetted abortuszra, SENKI nem adja helyetted örökbe a babát, és SENKI nem neveli fel, tartja el helyetted!

Mindenképpen a te döntésed legyen, gondold át, rágd meg pro és kontra, gondolkozz előre, és utána dönts. Itt nincs jó vagy rossz döntés, az, ahogy döntesz, mindenképpen jó döntés lesz, mert te mondod ki a végső szót.

Viszont ha nem tartod meg, akkor igyekezned kell, mert a 12. hét után már nem tudsz mit tenni.

2011. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérhetsz, csak nem fogod tudni időben elintézni a papírokat, szóval ki fogsz csúszni az időből. Nem értem, amúgy, hogy ha az anyagiak megengedik a babát, akkor miért nem tartod meg... Pláne, ha anyukád is most szülsz. Mire te szülnél, addigra szinte minden cuccot megkaphatnál...
2011. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
30%

valaki írta itt, hogy ne add örökbe, hanem vetesd el,mert az örökbeadás jobban megvisel lelkileg mint az abortusz.Hát a gyerekedet szerintem jobban megviseli, ha megölöd! Bár tudom, hogy mostanában az embereket jobban megviseli az állatkínzás, mint egy emberölés.

Hiába harcolunk itt páran, az abortuszmelletiek gyerekeinek életéért, sajnos senkit nem tudunk befolyásolni. De legalább, ha az abortusz mellett döntesz, ne úgy fogd fel, mint egy műtétet, hanem úgy, mintha fejbelőnél egy óvodást a játszótéren. Mind a kettő egyformán ártatlan volt, mind a két eljárás egyformán durva. El is lehet követni ezeket, szabad akaratod van, azt csinálsz, amit akarsz. Ilyen lelkiismerettel is biztosan lehet élni, nekem nem menne.

2011. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%

utolsó! kívánom, ha te gyereked legyen majd pl 14 évesen terhes és akkor majd átgondolod amit itt írtál. egy abortusz egyáltalán nem olyan!!!! inkább az, mint a híd alatt, télen lyukas cipőbe...keljen lennie a gyereknek...

kérdező, nem kell itt senkire hallgatni te életed! te tudod h a lelkiismereted mit bír el, és mit nem. nekem volt már abortuszom, úgy h itt játszik mellettem a kisbabám. sajna becsúszott de tudtam az első perctől kezdve h ez a helyes döntés, és semmilyen úristen megöltem a gyerekem érzésem nem volt és nincs is! mert ez volt h helyes!

te tudod neked mi a helyes! és ezért nem lehet elítélni senkit!!!

manapság ma volt elég hír a tvben babákkal kapcsolatban... inkább vetették volna el! minthogy összeharapdálva, kiéhezteteve, zúzódásokkal meghalt szegényke.

2011. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

valóban a TE KIZÁRÓLAGOS döntésed. Mi mindnyájan némi adalékot tudunk adni a döntésedhez, íme az enyém:


ha nem lett volna egy nő, aki bár nagyon nehéz helyzetben volt és nagyon nehéz döntést hozott, de megtette, szóval ha Ő nem döntött volna úgy hogy megengedi hogy éljen az a gyermeke aki már megfogant, akkor most nem futkosna kinn az udvaron egy gyönyörű-okos és boldog kisfiú, akit örökbefogadhattunk. Megismert minket a vsz anyja, és mellettünk döntött, tudta hova kerül a gyereke, nem a nagyvilágba és nem dickensi árvaházba.


DE, ha az anyagiak is megengedik és a család is támogat, akkor nem sokáig gondolkoznék azon h megszüljem. Nagy öröm egy gyerek, még akkor is, ha nem a legjobbkor érkezik.

2011. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát! Nem értem hogy egy egyszerű kérdésből miért kell letámadni az embert! Egy szóval nem mondtam hogy abortuszt akarok, csak érdeklődtem!! A másik ez nem egy 14 éves gyerek, ő még nem ember, és nem fáj neki ha megölik!!! Ha nem lenne rá modom hogy megtartsam akkor 100% hogy az abortuszt választanám és nem lenne lelkiismeret furdalásom!! De beszéltem ma a családommal és együtt döntöttünk és megtartom, szerencsémre támogatnak és nem egyedül kell végig csinálnom ezt a folyamatot! Kicsit bepánikoltam a hír hallatán, de ezt eloszlatták :)
2011. febr. 26. 18:05
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez esetben akkor gratulálok a babához, nem fogod megbánni szerintem, hogy így döntöttél. Kívánom, hogy okozzon neked nagyon sok örömet a baba, és menjen rendben minden.

26 Hkm

2011. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
43%

örülök, hogy megtartod. :)

Azért majd írg be a google-be,hogy "néma sikoly", nézd meg,és döntsd el, hogy az a magzat ember-e és hogy fáj-e neki, ahogy megölik

2011. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%
Egyetértek utolsóval, pont azt akartam írni én is...
2011. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%
Jajj én olyan hülye vagyok, mert beírtam és megnéztem két videót így 13hetes kismamaként(talán kíváncsiságból) és azóta nagyon sokat sírok.
2011. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!