Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal anyukák! ( 25 alatt)...

Fiatal anyukák! ( 25 alatt) nálatok a szüleitek hogy fogadták a babát, főleg, ha nem volt betervezve?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nalunk nagyon orultek, 22 voltam, mikor megszuletett. Ferjem idosebb, de nekunk tervezett volt. Szuleim mar azelott is kerdezgettek, hogy mikor lesz, hogy megfogant volna.
2011. márc. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Háááát nekem az első babám 17 évesen fogant és nem volt apelláta akartam ezért azt mondtam apámnak hogy nem tudom elvetetni:DŐő lett a szeme fénye.Imádja az unokáját persze a megszületése után csak 1 évet laktunk velük azóta is külön vagyunk..Van még egy 2 éves lányom és most várom a 3.babánkat:DNagyon örülnek neki hiszen tudják hogy mindent meg tudunk nekik adni
2011. márc. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

22 éves voltam, mikor teherbe estem, és 23 mikor megszületett a kislányom. Nagyon örültek neki, és imádják őt. És egy picit későbbre lett volna tervezve, de senki nem bánja, hogy így alakult.

Mért kérded?

2011. márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, és most fogjuk elmondani. Nincs tervezve, főiskolára járok én is, és a párom is... :) Nem gondolkodunk azon, hogy megtartjuk-e, ez természetes! :)
2011. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok,most várjuk az első babánkat

Mi a párommal már nagyon vágytunk rá,de a szüleink nem tudtak róla.Már rég nem élünk otthon,de amikor kiderült,hogy baba van,akkor mindenki! azt mondta,hogy vetessem el.Nagyon nehéz időszakon mentem át akkor,de majd ha fogom a Picúrt,akkor ezeket már úgyis elfelejtem:)

2011. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21 voltam, amikor megszültem, rá 1 hónapra betöltöttem a 22-t. Anyámmal nem tartom évek óta a kapcsolatot de tud rólunk másoktól, de hogy hogy fogadta azt nem tudom (nem is érdekel), apukám nagyon várta hogy mikor lesz már unokája, de szegény a terhességem 3. hónapjában meghalt. Ő várta a legjobban, de nem élhette meg hogy láthassa, de viszont tudott róla, és nagyon örült neki. Anyósék is nagyon boldogak voltak. Most 6 hetes a kislányunk.
2011. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22voltam, amikor szültem. Örültek a szüleim.:)(a párom 30éves)
2011. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Én apukám sajnos elég... fura gondolkodású, ő nem örülne neki:( pedig mi nagyon akarjuk a babát!
2011. márc. 1. 13:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, 18 hkm, a párom 26 éves. Már két éve külön élünk a szülőktől, tervezett baba. Karácsonykor mondtuk meg mindenkinek, volt is nagy sírás-rívás, annyira örültek neki. :D
2011. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

20 évesen házasodtunk (Férjem akkor 24 volt), 21 évesen szültem (1 évre rá, tervezetten), most jön a 2., 22 múltam :)


Nálunk meglepően azok örültek, akiktől nem vártuk, és akikről azt hittük, hogy örömkönnyeket potyogtatnak, most sem örülnek a másodiknak. Viszont akik igazán örülnek, ők már előre terveznek, annyira látni szeretnék az unokát, mert messze lakunk mindkét nagyszülőtől. Az egyik nagymama egyébként kis erőt is merített a pocakosság híréből, elég depis volt, de kicsit összekapta magát, hogy még "sétálgathasson az unokájával, megmutathassa neki a kertben ez-az mi az stb." :)

2011. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!