Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal anyukák! ( 25 alatt)...

Fiatal anyukák! ( 25 alatt) nálatok a szüleitek hogy fogadták a babát, főleg, ha nem volt betervezve?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 23:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem apukadnak szulsz kerdezo. Egyebkent sem tudhatod, hogy hogy reagalna. Felnott vagy, miert ne alapithatnal csaladot?
2011. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia. Én 23 vagyok, de mire meg születik 24 leszek. Nálunk kiakadtak a szüleim, mert házasság előtt jön a baba, és anyagiak meg hogyan tovább, miből merre stb. De két nap múlva már anyukámmal a neveken gondolkoztunk, közbe nevettünk. Apukám is örül most már, csak ők úgy (meg mi is) ugy akartuk hogy előbb legyen lagzi. De két hónappal előrébb hoztuk a lagzit, és most már mindenki boldogan várja a babát, anyukám meg dicsekedik hogy jön az unoka :) 15+4 hetes km


Te mennyi idős vagy, és hány hetes? Mi is féltünk a reakciótol, de mivel terveztük a babát és elsőre összejött, össze szedtem minden erőmet, és eléjük álltunk. Volt sirás stb.....

De ne azért ne szülj babát mert apukád nem örülne neki. Feltételezem azért mondja ezt,mert akkor tudja hogy végleg felnőttél, más családhoz tartozol, külön utakon leszel, stb. De szerintem legbelül ő is akarná. Anyukám mai napig azt mondja meg apum is hogy inkább legyen mint ne legyen, és ha már jön, akkor had jöjjön :)

2011. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Én 20 éves vagyok, még nem vagyok babás, de szeretnénk nagyon.. dolgozom én is, párom is, szeretjük egymást, igaz, még a szüleinknél lakunk... Tehát ilyen alapon van beleszólási joga apunak. :/
2011. márc. 2. 13:00
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Mi is itt lakunk az én szüleimnél, a párom ideköltözött. Voltak viták, nehéz volt, de ez már a múlt. Érthető apud hozzá állása, hisz fiatal vagy te is, és még nem akarja a "gondot" a nyakadba, hanem hogy még ráérsz ezzel, inkább élj, bulizz, stb. Gondolom én :)

És most akkor mit fogsz vagy fogtok csinálni? Vártok a babával?

2011. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De nem neki szülném, hanem magunknak.... Felnőttem, meg kéne értenie. Hát év végéig mindenképpen várunk, hogy mi lesz a párom munkahelyével(BKV) mert hogy átszervezések lesznek állítólag, és ha most itt kirakják őket vagy hogy jönnek e alvállakozók stb.. szóval hogy mi lesz a melóval, marad így ahogy van vagy mi. Tehát azt mindenképpen így is úgy is megvárnánk, de ha most becsúszna, biztosan megtartanánk.
2011. márc. 2. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!