Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kit ajánlanátok a debreceni...

Kit ajánlanátok a debreceni Kaáliból lombikprogramra? Dr. Bodnár Béla Dr. Tándor Zoltán Dr. Leskó Róbert

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Bodnár!De én nem itt csináltatnám,hanem Győrben!
2011. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gyorben jobb eredmenyt lehet elerni? Ott ajanlanal valakit lecci? Es mennyibe kerult az egesz beavatkozas? Elsore sikerult is? Bocsi lecci a sok kerdesekert, elso lombikom lenne es nagyon ideges vagyok e miatt.
2011. márc. 3. 10:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Győr sokkal-sokkal jobb!dr.Körösi Tamást keresd!Igen elsőre!És cakk-pakk olyan 200-250 körül volt!
2011. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is Győrt ajánlották, ha debibe a második lombik sem sikerül.

Én dr. Leskó Róberthez járok augusztus óta. Az első lombik nem sikerült, viszont a második itt van a pocimba most a 8. héten járok. Inkább azt mondják, ha egyébként minden rendben velünk, akkor nem muszáj Győrig menni, de ha egyik félnél van, ami nem stimmel, akkor menni kell.


Nekünk semmi bajunk nem volt és a második sikerült is.:)


De számolni kell, hogy általában az első nem mindig sikerül nem kell elkeseredni, a másodikba is bele kell vágni! Megéri! :)

2011. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Én ajánlom mindenkinek a debreceni Kaáli intézetet.

A Dr. Bodnár Béláról és a Dr. Leskó Róbertről nem tudok véleményt írni, mert nem kezeltek. Az én orvosom Dr. Tándor Zoltán volt és csak jókat tudok írni róla. Nagyon alapos, megfontolt, szakmailag is nagyon jó szerintem.

Nekünk az első lombik beültetés sikerült, most vagyok 12 hetes kismami.

Sokan ajánlják Győrt, de szerintem nem szabad csak az internetes fórumozókra hallgatni. Mindenkinek latba kell vetni a saját lehetőségeit és korlátait és mivel ez biológia és nem matematika nem szerencsés az esélyeket latolgatni.

Én szigorúan betartottam mindent amit tanácsoltak, a beültetés után pedig 2 hetet szinte feküdtem, utánna is nagyon kíméletes életmódot éltem és természetesen most is nagyon vigyázok magunkra:)

Aki debreceni annak azt ajánlom ne szaladjon egyből Győrbe.

2011. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ez érdekes, mert a Győriek Debrecenbe járnak, a debreceniek pedig Győrbe. Szerintem mindenhol úgyanúgy van, ugyanazon a sablonon kell menni. Én Debrecenbe jártam Dr. Leskó Róberthez és nagyon meg vagyok elégedve 15 hetes terhes vagyok második sikerült.
2011. ápr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 AnneShirley ***** válasza:

Sziasztok! Nekünk június elején kell majd menni az első konzultációra, Debrecenbe. Nagyon meglepődtem, hogy már a legeslegelső időpontkérésnél orvost kell választani, én most utólag olvasgatom, hogy jól választottam-e. Leskót választottam. Addig is marad a sok lelet beszerzése... nagyon tojok az anyagiaktól...

Van valakinek tapasztalata arról, hogy a sokszázezreket, amit itt-ott emlegetnek, mennyi idő alatt kell kiköhögni? Nagyon csúnyán néznek az emberre, ha azt mondja esetleg, hogy perpill nem bírja a pénztárcája?

2011. máj. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első konzultáció 13000ft,alap hormonvizsgálat 14000ft,spermavizsgálat 16500,nekünk eddig ennyi volt,és állítólag onnantól amikor elindul a stimuláció már nem kell fizetni,a szurik nem olcsók,de erről még nem tudok mit mondani,majd 2 hét múlva.
2011. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok.

Mi Debrecenbe jártunk Tándor dokihoz,de 4 sikertelen beültetés után nem tudott velünk mit kezdeni,átmentünk Győrbe Körösi doktorhoz,aki egyből tudta mi a baj,azt megoldotta,és egyből sikerült,és már 7hónapos a lányunk.Nagyon-nagyon jó orvos.Csak ajánlani tudom.

2011. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Eniko* válasza:
Sziasztok, nem ajanlom a debreceni Kaalit! Lesko Robert volt a kezelo orvosom, a punkcio soran megsertette a petefeszkem, ebbol kifolyolag a sebeszeten surgosen mutotek, jeleztuk a tortenteket, viszont a dokit nem is erdekelte. 11 nap korhazi ellatas utan irtunk az intezet vezetonek ket honap utan sincs valasz, ha telefonalunk azt mondjak legyunk turelemmel😔. Addig torodnek a paciensel meg fizetsz, ha valami komplikacio adodik ugy tesznek mintha ott sem jartal volna...Tobbet vartam el egy ilyen hirnevvel rendelkezo klinikatol!!!
2016. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!