Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Dr. Medve...

Mi a véleményetek Dr. Medve Lászlóról Nyíregyházán? Jó és rossz tapasztalatokat egyaránt elfogadok indoklással. Én voltam már hozzá, és meg voltam elégedve, de olyan válaszokat várnék, akiknek több tapasztalata van.

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 13:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!:)


Nem ez volt a célom, hogy elbizonytalanítsalak. Jól tetted, hogy kérdeztél, hiszen így tudsz tájékozódni, természetes, hogy a legjobbat akarjuk :)

2011. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességed! Persze, természetesen azért tettem fel a kérdést, hogy megkapjam róla a leghitelesebb képet, és nagyon köszönöm mindenkinek aki válaszolt! Biztos vagyok benne, hogy a negatív vélemények is a lehető legjobb szándékkal íródtak, segítő szándék volt bennük, és nem az orvos lejáratása volt a cél. Mégegyszer köszi mindenkinek!
2011. márc. 9. 17:47
 13/15 anonim ***** válasza:
Épp a levelezés ideje alatt kerültem ultrahangra dr. Medvéhez. Én is morfondíroztam Maci Lacin :) Aztán elment a jókedvem, mert sürgősségi császárral kellett megszületnie a babámnak. Nem ő volt az orvosom, szobatársamnak viszont igen. Azt mondta, természetes úton 100e, császár 120e. Természetes úton szült, de nagyon megkínlódott. Különben lelkiismeretes pasasnak tűnik!
2012. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha meg voltál elégedve akkor annyi elég, nem?
2014. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Dr Szőke József
2015. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!