Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelygombára van valami...

Hüvelygombára van valami "házi" tanács? Mivel lehet kezelni a kellemetlen tüneteket? Tea?

Figyelt kérdés
Értem ezt a kúp és krém mellett.
2008. febr. 3. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

3 dolog ami jo, az egyik a gricelin borax ,ezt gyogyszertarba lehet kapni veny nelkul eleg pici kiszerelebe tehat eremes ketot venni ez egy olaj azt hiszem mas neven rozsaolaj,ebbe marts bele a tampont utanna tedd fel az ejkakat pedid dorzsold at ezzel a tampon jo ejszakara vagy amig nem erzed hogy nyom.tuti gomba olo.

2 tengeri sot amit fozeshez is hasznalunk egy jo kg borits bele a furdokadba es ugy kb koldok allattig ero vizbe ulj be 15 percre es kicsit mosd at a huvelye a vizzel, fontos hogy utanna alaposan mosd le magad!ez kioli a gombat de ha mar serult az ajaknal a bor akkor csip ugyhogy egy ket harom napos gricelin boraxos kezeles utan ajalom,

3 pedig natur elo floras joghurtba martott tampon de ez mar csak akkor jo ha a gombat kikezelted mert ez vissza allitja a huvely florajat.

2008. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen a boraxos dolgok nagyon jók és atöbbi sós fürdös is jó lehet ha nem épp terhes vagy mert az üllőfürdö ,föleg ha meleg elmehet töle a baba !!!( mondjukuk ez nem derült ki a kérdésedböl de erre az oldalra írtál )jobbulást !
2008. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

20 hetes terhes vagyok és sajnos a terheségem kezdete óta többször lett kúppal kezelve, mégis visszatér...

A válaszokat köszönöm!

2008. febr. 3. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenáron hülyeséget akarsz csinálni, halgass a válaszadókra. Ha nem akarsz, akkor a kezelőorvosodra halgass. Ha jól értem, orvosnál már voltál és írt ki Neked kúpot és krémet. Ha tamponozol a kúpra, hogyan tisztulna a hüvelyed? A tamponnal csak még feljebb tolod a helyi fertőzést nem? (gyógyszert kaptál volna kúp helyett, ha nem helyileg kezelhető lenne most még) Ha ülőfürdőbe ülsz, amibe beleáztatod a gombádat, hogyan tisztítana? Örvendeztesd meg az orvosodat a gombára forró fürdő megoldással. Gondolom nemi úton kaptad el, csak akkor ér az egész valamit, ha a párodat is kezelik. Ne keverd a praktikákat, ha elkezdted az egyik kúrát, ne használj ezzel ellentétes kúrát egyidőben. Az orvosodnak azért illett volna a kezelés mellett a (gondolom viszket nagyon)közérzetedet javító mosakodót vagy habot ajánlani. Kérdezz rá tőle, hogy ne hassanak egymás ellen a szerek. 2-3 nap kúpozás uán érezned kell a jobbulást.
2008. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdezőtől szeretném kérdezni,hogy melyik fajta kúpokat használta?
2008. febr. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem még a terhesség előtt kezdődött a gomba,amit nem sikerült kikezelni,csak a terhesség alatt.Nekem a dokim még 6 hetes terhesen a canesten krémet,és a tejsavas irrigálást javasolta,ez nem jött be.Aztán jött a canesten kombi,az egy enyhe vérzést is okozott,míg végül a gynazol hüvelykrém lett a befutó,az segített,és szerencsére azóta sem jött elő a gomba.Ez nagyon jó,és a 12.héttől lehet használni,de sajna csak receptre kapható..Ja és még próbáltam a betadint,és a házi dolgok közül a fokhagyma evést,amivel csak azt értem el,hogy görcsbe állt a gyomrom:)
2008. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet a gomba mellett van más is,és ezért nem múlik el, ill. amit írtak a partner nem lett kikezelve, és ide-oda adogatjátok egymásnak.Mindenképp kerüljétek a szexet amíg rendbe nem jössz, és nem tudom volt-e de jó lenne ha a doki tenyésztést csinálna, hogy kiderüljön mi az ami mindig visszajön,Másképp nem fog menni,és mindenképp doki, mert lehet a házi praktikák bejönnek sok esetben, de kismama vagy, ne húzd az időt ilyenekkel.A kúpoktól a babának nem lesz semmi baja, de az állandó fertőzés gyengíti a méhszájat.Állj a sarkadra a dokinál, és ne hagyd magad.Járjon a végére a dolognak.Jobbulást.

15 hetes kismama

2008. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

O,5 liter vízbe egy neomagnol tabletta, ezt fel kell oldani és ezzel irigálni. Terhesség esetén azonban inkább kérdezd meg a dokidat, ő tudja a biztosat!!

Jobbulást!

2008. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!