Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furunkulus terhesen? Tippek?...

Furunkulus terhesen? Tippek? Kinek volt?

Figyelt kérdés
voltam orvosnál 3 hete mert találtam egyet a hasamon azt mondta hogy csipés és felnyitotta.Na tegnap este észre vettem hogy a combtövemnél is van egy ilyen apro vörös dudor-.De nincs közepe.Mit tegyek?sebészhez nem akarok menni mert felvágja..Van erre valami jo krém??
2011. márc. 7. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Írass fel a dokival Bactroban kenőcsöt!Az szokott segíteni de kérdezd meg terhesen lehet e mert azt nem tudom!
2011. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2011. márc. 7. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt terhesen,ráadásul nyáron a belső combtőnél,képzelheted,hogy dörzsölte a fehérnemű,be is durrant,járni alig bírtam,még sírtam is,annyira fájt. Kenhettem bármivel nem segített,egyedül a meleg vizes borogatás volt jó rá és kiültem a napra,ki is fakadt egyből,utána jó lett,elmúlt minden fájdalom. Szóval nálam a krém nem vált be,csak a borogatás.Még a paradicsomot mondják,hogy jó rá. Ha semmi nem segít akkor tényleg csak a sebészet marad. Ritka egy aljas dög ez a furunkulus és fájdalmas is. :(
2011. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kedves utolso,sajnálom hogy te is átestél rajta de megnyugtattál mert féltem hogy csak én vagyok igy vele..Nagyon félek,de megprobálom este jo meleg vizzel beborogatni mert ami előzőleg ki jött rajtam kivágták és még most is ott egy lyuk..
2011. márc. 7. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!