Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességgel kapcsolatos...

Terhességgel kapcsolatos ANYÓS sztorik, beszólások? Én is írok!

Figyelt kérdés

Na az enyém egy katasztrófa nő.

Először is hússzor végig kellett hallgatnom már az elsővel, hogy bezzeg ő: csak x kilót hízott, előtte így meg úgy sétált, és persze simán szült. Nekem nem sikerült, császár lett az első. Szülés utáni kedves szavai: jujj de kövér vagy, 1 nappal rá: még fáj a hasad??? (hogy lehet ez???), jó nagy még a hasad, ez már vissza sem fog menni...

Majd miután jó sokáig hallgattam a kövér vagy sztori, inkább nem mentünk arra... amin persze meglepődtek...


Most a másodiknál úgy érzem minden kezdődik előlről...

Most már a mennyit híztálra csak annyit mondok: sokat... (magamban: közöd??? )

És persze hogy szép legyen a kép, még egy anyja is van... Kinek kedves megjegyzése: az elsővel nem voltál ilyen kövér... (ami sztem kb annyit jelent nála, hogy nem volt ilyen nagy hasam, de akkor is!!!!!!!!!!!)


Én sikítófrászt kapok tőlük! :)


2011. márc. 29. 11:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
98%

Nekem csak pozitív beszólásai vannak és szerencsére nem bántóak. Jókat mosolyogtam rajta, mindig mikor megszólalt.


A következők maradtak meg a fejemben:


- Mindegy, hogy mi lesz, de azért lány legyen! :)


Aztán kiderült, hogy lány lesz a baba, akkor páromnak mondta, hogy: - Na fiam, te legalább több irányba is tudsz célozni, nem úgy mint apád! (Nekik 3 fiúk van...) :)


Aztán, mikor kajával vártam őket egyik nap:

- Hogyhogy főztél ebédet? Már 8 hónapos terhes vagy! :)


S még egy igazi dicséret:

- Nem értem, hogy lehetsz ilyen csinos terhesen, rám azt mondták akkoriban, hogy egy mamut vagyok. :)


Szóval nekem jó élményeim vannak!

2011. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Előző:megnevettetél,jól esett :)
2011. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
59%
Anyósomnak nem tetszik a név, amit választottunk a kislányunknak. Pont a hét végén volt nálunk összejövetel, ahol az egyik rokon kérdezi tőle, hogy mi lesz a pici neve. Erre Ő, hogy mondjam meg én, mert Ő megjegyezni sem tudja olyan nevet akarunk adni. Mondom hogy mit választottunk, erre a rokon lelkesen elkezdi dicsérni, hogy milyen szép név, bárcsak az Ő unokája is ilyen szép nevet kapott volna. Anyós köpni nyelni nem tudott.
2011. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
4%

Tisztában vagytok vele, hogy a férjetek/párotok/szerelmetek anyjáról beszéltek ilyen hangnemben?

(Tisztelet a kisszámú kivételnek...)

2011. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Mónika87 ***** válasza:
100%
Igen,én tisztában vagyok vele!Sőt a férjem is 1et ért velem,hogy már túlzásba viszi a mama dolgokat!
2011. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor hallottam már töle hogy ő x kiloval ment szülni és én már mennyi vagyok.Aztán mikor megszültem másnap bejött a korházba látogatni,rámnézett és az első kérdése NEM az volt hogy hogy érzed magad hanem az hogy Te szültél milyen nagy hasad van?.Hát nagyon xarul esett.
2011. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én tisztában vagyok vele,de vajon anyós is tisztában van vele,mennyire káros ha a meny vérnyomását 150-re tornáztatja fel a beszólogatásaival?Azt biztos nem tanították neki,hogy egy kismamának nyugalom kell,bezzeg minden mást jobban tud.
2011. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

-Majd jövő nyáron hagyjátok rám a gyereket, amíg nyaraltok, jobb lesz neki itthon. (WTF??)


1 éves lesz akkor

2011. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Oké, nem vagyok egyedül. :)


persze, tudom, hogy kiről írunk. szerencsére nálunk a férjem is látja, hogy az édesanyja... nem ép... Rosszindulatú is, szóval sok jót mondani nem lehet róla...

2011. márc. 29. 21:45
 20/25 anonim ***** válasza:
A kedvencem az volt amikor lelustázott, hogy a 37.héten táppénzre mentem, és nem a munkahelyemről toltak a szülőszobába, mert ő bizony így tette. Majd miután megszültem osztotta sz észt, hogy kell szoptatni, és milyen rosszul csinálom. Majd 4 hónapra rá mesélte apósom, hogy ő csak 2 napig szoptatott, mert féltette a melleit. Amúgy egy angyal, csak vannak furcsa megjegyzései.
2011. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!