Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességgel kapcsolatos...

Terhességgel kapcsolatos ANYÓS sztorik, beszólások? Én is írok!

Figyelt kérdés

Na az enyém egy katasztrófa nő.

Először is hússzor végig kellett hallgatnom már az elsővel, hogy bezzeg ő: csak x kilót hízott, előtte így meg úgy sétált, és persze simán szült. Nekem nem sikerült, császár lett az első. Szülés utáni kedves szavai: jujj de kövér vagy, 1 nappal rá: még fáj a hasad??? (hogy lehet ez???), jó nagy még a hasad, ez már vissza sem fog menni...

Majd miután jó sokáig hallgattam a kövér vagy sztori, inkább nem mentünk arra... amin persze meglepődtek...


Most a másodiknál úgy érzem minden kezdődik előlről...

Most már a mennyit híztálra csak annyit mondok: sokat... (magamban: közöd??? )

És persze hogy szép legyen a kép, még egy anyja is van... Kinek kedves megjegyzése: az elsővel nem voltál ilyen kövér... (ami sztem kb annyit jelent nála, hogy nem volt ilyen nagy hasam, de akkor is!!!!!!!!!!!)


Én sikítófrászt kapok tőlük! :)


2011. márc. 29. 11:11
1 2 3
 21/25 Mónika87 ***** válasza:
Ja,még azt elfelejtettem megírni,hogy amikor megvettük a babakocsit átjött megnézni.És megkérdezte,hogy szoktam e toszogatni?Szerintetek?18hetes km.
2011. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!Az én sztorim a következő.Az élet megajándékozott egy roppant kedves aranyos anyóssal.Amiért hálás vagyok nagyon!De aki előtte volt "anyós jelölt" na az nem volt semmi.Akkori párommal 4 évet éltünk együtt és a kedves mamához át tudtunk köpni kábé.Ebből persze következtek a kisebb-nagyobb konfliktusok.Napi szinten járt át hozzá a párom,munka után az első dolga volt.A mama úgy csinált mintha én képtelen lennék a háztartás vezetésére,itt jelzem SZÁNDÉKOSAN keresztül húzta a számításaimat.

Pl:kérdeztem párom mit enne este.Rántott sajtot stb.Oké mondom.Csörög anyós mi a helyzet..épp főzök mondom,ezt kért az uram.Este jön haza párom mondom neki kész a kaja egyél...ó hát izé nem már volt a mamánál és Ő a kedvencét csinálta stb...Hát fel ment a pumpa nem kicsit.Persze párom is hibás volt,mindig azt hallgattam a anya máshogy anya nem így csinálja a dolgokat...Mikor a családban gyerek született mondta ha nekünk lesz lányt akar (cöcö) és majd Ő neveli úgy is otthon van,én meg mehetek egyből melózni..(haha) meg hogy jól gondoljam meg hogy szülök e a fiának,mert ha szétmennénk elperelnék a gyereket...stb (kackac) 3 gyereke van amúgy,három apától de ez mellékes.

Miután szétmentünk,egy kő esett le rólam konkrétan.Most új párja van a srácnak már gyerek is van hát nem tudja a csaj mire vállalkozott....Nekem is új párom van akit az édesanyja önállóságra nevelt,nem zaklat minket,nem szól bele semmibe,ha tanácsot kérek szívesen ad.Azt az elvet vallja hogy én legyek otthon a párom dolgozzon ez a normális.Biztos vagyok benne hogy az élet egyenlítette ki a számlát,a sok keserűségért amit 4 évig tűrtem.

A volt párommal meg a kedves mamájával pedig vesződjön most már az új.Fog az biztos mert a mama ragaszkodik a pici fiához aki már 31 éves...Persze a gyerek sem lett lány.:D

Én most 9 hetes babás vagyok és nagyon boldog hogy időben léptem,és egy olyan embernek szülök aki igazán megérdemli!És akinek az anyukája rendes.

2011. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Jó volt olvasni, kedves utolsó válaszoló, amit írtál! :)

Igaz, hogy az élet kiegyenlíti a számlát:)


Nekem egyébként eddig minden anyósom vhogy rendes volt, hihetetlen, de igaz!!:)

Kivétel egy!!!!!!!!!De az az egy!!!!!!!! :D Hát nagyon durva volt!!

Amikor náluk voltunk, a fiacskájának oké,h a kedvencét főzi, az egy dolog! Nade, miközben evett a srác, az anyja szószerint körüldongta!, ölelgette és csókolgatta!!! És mindig mondta is, hogy azért, mert már csak ez az egy fia maradt neki, a másikat elvette tőle egy hülye k......!!! (=megházasodott és gyerekeik lettek)


Mi az, hogy elvette tőle??? Csak megházasodott, de nyugton lehetett volna, mert szerencsétleneknek nem tudtak elég messzire költözni tőle....


Ja! :D Mindent be kellett jelenteni neki és ahova tudott velünk is jött!kb. 20 évesek voltunk a párommal akkor!)Pl. mondtuk, hogy elmegyünk fagyizni....készülődünk....mire kiérek a kocsihoz , látom, hogy az anyós már beült a kocsiba és ott vár minket!!! Úristen!!:D

Na hirtelen ennyi, a többit nem részletezem, hogy minden reggel és este benézett hozzánk...és hát...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hosszú!!!

:D

2011. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

:):):):):):)

Jujj lányok, tudjátok mitől félek a legjobban??? Hogy nehogy én is ilyen legyek. :D

2011. márc. 31. 13:09
 25/25 anonim ***** válasza:
Na kedves kérdező!Ettől én is rettegek:DDDD
2011. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!