Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti ultrahangon 4,5 a...

A 12. heti ultrahangon 4,5 a nyakiredő vastagsága. Az orvos szerint 95%, hogy Down-os a babám. Javasolja az terhesség megszakítását! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve. Az apa egyértelműen a megszakítás felé hajlik.
2011. márc. 31. 09:14
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy további vizsgálatok nélkül ne dönts.

Nagyon szorítok nektek, hogy rendben legyen a babád!

Nehéz lehet nektek nagyon, sajnálom. Nálunk a nyaki redő rendben volt, egy echogén focust találtak a szívén. Önmagában semmit sem jelent, de az Afp-t vártuk nagyon, ami szerencsére jó lett. Teljesen így sem nyugodtam meg, azért már jobb.

Drukkolok!!!

18 hetes km

2011. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... keress meg másik orvost, esetleg másik kórházat is!
2011. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok,hogy kiderüljön,hogy egészséges a baba.
2011. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nem lesz semmi baj! Ilyenkor nagyon számít a vizsgálatoknál, hogy az orvos hova teszi a kurzort, mert látod ennyit számíthat 1-2mm. Drukkolok!
2011. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem felesleges a magzatvízvizsálat! Most voltam 2 hete én is, az ottani orvos mondta, hogy a tarkóredő és az orrcsont csak gyanúra elég, a kromoszóma ad 100%-ot. Tudom, hogy kétségbe vagy esve, itt mindenki így érezne a helyedben, de még mindig van esély, hogy egészséges lesz a babád. Remélem, úgy lesz.
2011. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon szoritok neked,hogy kiderüljön nincsen semmi baj.

Mindenképpen csináltasd meg a magzatvizvételt,nehogy csak az uh alapján döntsél.

Kivánom neked a legjobbakat!

2011. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképpen kell magzatvízvizsgálat! Nagyon szurkolok nektek én is!!

És beszélj a férjeddel, hogy tényleg el akarjátok-e vetetni, ha netán mégis donw kóros lett?

Én láttam nemrégiben egy kislányt, nagyon aranyos volt, majdnem megettem a picit!!

Bár ez neked most sokat nem segít.

Majd írj azért!

2011. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg beteg a baba, de csak ez az uh alapján ne dönts! Csináltass chorionbiopsziát, mert csak az 1oo%-os.
2011. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt egy ilyen "90%-os probléma" az egyik mostanra hála Istennek egészséges kislánynál. :(

Ott is megcsinálták a magzatvíz vételt, és 2 hét idegörlő várakozás után kiderült, hogy vaklárma volt. Most egyéves a kicsi és gyönyörű, makkegészséges!!! Imádkozom értetek, máris!!! Együttérzésemet küldöm, és sok-sok erőt, kitartást! Ha kell, menjetek el egy budapesti vagy megyeszékhelyi klinikára, ha nem éppen ott éltek, és majd, ha annak a vizsgálatnak is meg van az eredménye, lehet, hogy hátradőlhettek! A jót várd!!! Nagyon-nagyon veletek érzek!!! Főleg veled!!! Szorítok!

2011. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jókívánságot és tanácsot! Írok majd, ha tudom az eredményt.
2011. márc. 31. 15:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!