Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti ultrahangon 4,5 a...

A 12. heti ultrahangon 4,5 a nyakiredő vastagsága. Az orvos szerint 95%, hogy Down-os a babám. Javasolja az terhesség megszakítását! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve. Az apa egyértelműen a megszakítás felé hajlik.
2011. márc. 31. 09:14
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Jaj! Nagyon sajnálom, hogy ennyire rossz hírt kaptatok! Nagyon nehéz ilyenkor jót írni... Viszont a férjed hozzáállásáról megvan a véleményem... Tudom, milyen egy Downos baba, tudom, nem könnyű megemészteni, hogy az első babanem egészséges, de most együtt kellene döntenetek... minden átbeszélni pro és kontra... Remélem, jó döntést hoztok! Szorítok!!!!
2011. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Szívemből sajnálom, sok erőt és kitartást kívánok dönts bárhogy is.

A férjed viszont biztosan nem az életed társa. Emiatt is sajnállak.

2011. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom...:(((
2011. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Sajnálom nagyon. :(
2011. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Annyira sajnálom :(


Azt is, hogy a férjed ezt így reagálta le, nagyon jó lenne, ha lenne most veled valaki, aki támogat, bárhogyan is dönts...


Sok erőt Neked!

2011. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. Borzasztó lehet, amin keresztül kell menned.

Sok erőt kívánok hozzá, bárhogy is döntsetek! Nagyon nehéz választás előtt álltok.

2011. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
86%

Szia, sajnálom nagyon, de én nem ítélem el a férjedet, én megmondom őszinét, ha le is pontoztok érte, bármilyen nehéz is ez, de én is így döntenék- nem magam miatt, de nem kívánnék a gyerekemnek olyan életet, ahol mindenki kirekeszti. Akárhogy is nézzük ilyen élet várna rá. A társadalom nehezen tolerálja a másságot- akármilyen másságról is van szó.

Sztem nem rossz ember a férjed, csak előrelátóbb, és nem érzelmi alapon hozta meg ezt a döntést.

Nagyon sajnállak, nagyon nehéz helyzetben vagy.

Ezt a döntést neked is meg kell hozni- mármint, vagy a férjedet vagy a beteg gyerekedet választod- és ez biztos, hogy irtó nehéz és lelkileg nagyon megvisel.

Mindenki nagyon szurkol neked - én is! Majd írd meg hogy döntöttél.

2011. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled, nagyon sajnálom :(
2011. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Próbáld meg felvenni a kapcsolatot olyan szülőkkel akik ilyen beteg gyerekeket nevelnek.

Akkor könnyebben tudsz dönteni.

2011. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Itt olyan anyukák írnak blogot, akik down szindrómás gyereket nevelnek:


[link]

[link]

[link]


Azért linkelem, mert sokaknak teljesen más képe van a down-os gyerekekről, mint a valóság.

Ha megnézed a blogokat, elég sok mindenről reális képet kapsz.

2011. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!