Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti ultrahangon 4,5 a...

A 12. heti ultrahangon 4,5 a nyakiredő vastagsága. Az orvos szerint 95%, hogy Down-os a babám. Javasolja az terhesség megszakítását! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve. Az apa egyértelműen a megszakítás felé hajlik.
2011. márc. 31. 09:14
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

Mindenképp keress fel egy genetikust minél hamarabb!!! Hajdú Krisztinát én is ajánlom! Mondd el nekik, hogy mi a helyzet és azonnal fogadjanak még holnap!

A gyorsaság nagyon fontos, mert úgy tudom 12. hétig altatásban abortusz van, utána meg kell szülnöd ami borzasztó lenne. Tehát a magzatvíz eredménye 1 hónap, ha baj van a babával, akkor kb két hét múlva telefonálnak, hogy menj be (volt ilyen vizsgálatom, tudom. Még a mosdóba is telefonnal mentem 1 hónapig) Tehát akkor már 14 hetes leszel. A méhszájtágító zselé nem gyerekjáték, a szülés, vajúdás sem. Azonnal intézkedj!!!!!

2011. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
Tudsz valamit??
2011. ápr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon-nagyon szorítok neked, hogy minden rendben legyen!!!
2011. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

Chorionboholy mintavételt a 14. hétig lehet csináltatni. Ingyen megcsinálják a Bajcsy kórházban, Dr.Ferenczy....sajnos nem tudom a keresztnevét, de a genetikai labort kell kérni a telefonon. Menj el a Hajdu dr.nőhöz, de Ő az Istenhegyi Klinikán tudná csak megcsináltatni 65ezerért. Ha van rá pénzetek, akkor oké, de ha nincs akkor meg lehet próbálni a Bajcsyt. Nekem a Hajdu doktornő nem tudta megcsinálni a korinboholyvizsgálatot, mert ha hátul van a méhlepény akkor nemlehet elvégezni, így nálam maradt a magzatvíz. Most kaptam értesítést, hogy minden oké.....4 hétre rá, ahogy levették a mintát. Sajnos idegörlő a várakozás.


Másik: a Telki kórházban 3 nap alatt van eredmény, fizetős, nem tudom,hogy mennyi.Ezt most csak azért írtam,hogy hátha úgy van pénzetek...


sok sikert

Sok sikert kívánok!!!!!!

2011. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
Ferenczi Miklós és egyébként van, hogy a 20. héten is chorionbiopsziát csinálnak, nekem a 18. héten volt.
2011. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen a Bajcsyba irányítottak és megcsinálták pénteken az amniocentézist és a chorionbiopsziát. Az orvosom sürgeti őket, így a lehető leghamarabb tudom majd meg az eredményt, akkor telefonál, hogy menjek be. Ahhoz képest, hogy eleinte mennyire elkeserített az orvosom most annyira segítőkész is.
2011. ápr. 2. 07:48
 27/49 anonim ***** válasza:
Szurkolok nagyon! Kérlek írd majd meg az eredményt!
2011. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
ha megtudod az eredményt, írd meg légyszives- sokan szurkolunk neked!!
2011. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok! Remélem jó eredményeket kapsz...!
2011. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadók, köszönöm szépen a sok biztatást, de szomorú híreket kaptam. A gyanú beigazolódott, az eredmények szerint Down-szindrómával állunk szemben.

Férjem hétfőre kért időpontot a "szülésre". Én nem vagyok benne biztos, hogy elmegyek. Ő nem segít a gyerekkel ha megtartom.

2011. ápr. 7. 10:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!