Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusban szülő kismamák!...

Augusztusban szülő kismamák! Ti vásárolgattok már a babának? Mikor tervezitek a nagyobb dolgokat megvenni (kiságy, babakocsi)?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok. Én még csak néhány ruhácskát vettem. De egyre többet gondolkozom rajta mi hiányzik még. Lassan el kezdem nézegetni a kocsikat is és ha valami nagyot jót találok, úgy gondoltam lecsapok rá. Nem korai még?
2011. ápr. 4. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia!én augusztus 24-re vagyok kiírva. De egyenlőre tájékozódok a babás dolgokról, árakról. Én kicsit babonás vagyok , úgyhogy majd kb. júniusban kezdek vásárolgatni.De jó nektek, hogy tudjátok a nemét. Nekem még nem lehetett látni.
2011. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Remélem hamarosan ti is megtudjátok, hogy ki lapul a pocakban. Majdnem egyszerre vagyunk kiírva... de könnyen lehet, hogy egyszerre fogunk szülni.

Ha még vársz gyűjtsd az infókat, nézelődj. Végül is néhány nap alatt mindent meg lehet venni. De én nagyon élvezem, hogy rendezgethetem itthon a kisfiam cuccait.

2011. ápr. 9. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!