Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség-cigaretta? Mit...

Terhesség-cigaretta? Mit gondoltok azokról a kismamákról akik még a babájuk érdekében sem hajlandók lemondani a cigiről, vélemények?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 12:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)


amikor NST re jártam egy kismamával futottam össze aki mesélte hogy ikreket vár amikor végeztem a vizsgálattal mentem ki a kapun, és láttam hogy a ház sarkánál TITOKBAN szívja..IKREKKEL?? !!

EZÉRT TETTEM FEL A KÉRDÉST hogy ti mit szóltok hozzá

köszi

2011. ápr. 10. 14:08
 12/15 anonim ***** válasza:
Megvetem, lenézem és az egyik legundorítóbb dolognak tartom a világon! Annyi akaratereje nincs hogy a születendő gyermeke érdekébe letegye. Gusztustalan! Én ha ilyet látok inkább elfordítom a fejem mert úgy felidegesít, szívem szerint felpofoznám.
2011. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha csak 1 babája van akkor is káros ugyan úgy :)


Nem ítélkezem, ő dolguk!

Én is dohányoztam egyébként, de sikerült leszoknom!

Én azt viszont nagyon el tudom ítélni, hogy amikor segítséget kér ezen az oldalon egy dohányos kismama a leszokásban, ugyan úgy nekiestek....

És kb minden héten 1x kiírjátok ezt a kérdést is :) Mondjuk biztos jó feszültséglevezetésnek! :)


17 hetes km

2011. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészről azt gondolom, hogy aki soha nem cigizett, az nem tudja, hogy milyen leszokni. Nem könnyű. Persze egy életkéért az ember mindent megtesz (legalábbis én így gondolom). Nekem mindkét terhességemnél sikerült leszokni, a szoptatás időszakát is még cigimentesen tettem, így egyhuzamban majdnem 2 évig nem dohányoztam. Viszont a szervezetem nem szokott le. Minden egyes nap vágyódtam a cigi után, minden egyes nap egy küzdelem volt.

A szülőszobán volt egy nő, aki két fájás között kiment rágyújtani a folyosóra...


Anyáink még nem tudták, hogy a terhesség és szoptatás alatti dohányzás árt a babának. Amikor a babáimat vártam, a kezembe akadt egy 1978-as kiadású könyv a terhességtől a szoptatásig témában, ott az szerepelt, hogy napi 3-5 szál cigaretta normális.

2011. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem állati nagy felelőtlenség, mert a kisbabának lesz baja belőle!!!
2014. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!