Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora lehet az esély vetélés...

Mekkora lehet az esély vetélésre/koraszülésre 22-23hetesen? (Vagy mondjuk a 26. hétig kb. )

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 10:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

most olvastam a kommentedet, a vérzés is egy olyan dolog, amivel én bemennék az ambulanciára.....


De többnyire ilyen csekély mennyiségű vérzés még nem utal semmire, viszont akkor sem természetes. Az ilyesmit nem szabad elbagatellizálni, inkább lásson többször feleslegesen az orvos, minthogy egyszer benézz valamit....

2009. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi, már dumáltam nőgyógyásszal ma reggel. Azt mondta nincsen semmi baj, ez a hétfői nagy takarítás, főzés, meló, házimunka hatása. Pihennem kell sokat, nem gyalogolhatok, amikor csak tudok, vízszintesben kell lennem, és ahelyett hogy hébe-hóba szedném a magne b6-ot mint eddig tettem menzeszes érzésnél (de ez nem görcsölés!!akkor már orvoshoz mentem volna, kórházba), szóval rendszeresen kell szednem, reggel egyet, este egyet.


Azt mondta a barnás folyás a megerőltetés miatt elő szokott fordulni, szóval pihennem kell, meg rendszeresen kell szednem mostantól a magnéziumot.

2009. márc. 4. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!