Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baba? 3-án kellett...

Lehet baba? 3-án kellett volna megjönnie most egy félórája csináltam egy tesztet nagyon halványan de pozítiv! Semmi jele hogy meg akarna jönni biztos lehetek a babában vagy még ne kiabáljam el?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék neki!Volt már valakivel így és mégsem volt babás?
2009. márc. 6. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi en is igy voltam 4 tesztet csinaltan osszesen 2 naponta egyet es most 7 hetes vagyok :)

Drukkolok h babas legyel ird meg mi lett az eredmeny.

2009. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A halvány csík is csík, én merek már gratulálni:DD A helyedben vennék még egy tesztet, és reggel első vizeletből is megnézném, akkor magasabb a hcg koncentráció, és erősebb is lehet a csík.

Egyébként én sosem bírtam kivárni a mensi napot, előtte 2 nappal teszteltem (második baba), és halvány csík lett. De NAGYON halvány, már azt hittem csak bebeszélem.:)

Üdv, 17 hetes km

2009. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mensi napján nagyon halvány második csík!Azóta 30 hetesek vagyunk!Gratulálok!(Azért tényleg csinálj még egyet)
2009. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szintén így voltam én is, nekem is hónap elején lett volna a menszim (decemberbe) késett egy napot, másnap már csináltam a tesztet, nagyon halványan de pozitív lett, a biztonság kedvéért még két nap alatt 3 különböző tesztet csináltam,a férjem már épphogy nem nézett bolondnak most 18 hetes kismama vagyok,

bízz benne, nagy esély van rá, hogy babás vagy:)

2009. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia, én 9 évvel ezelőtt voltam így hogy halvány (nagyon halvány) csíkom lett! És most az eredmény, egy 9 éves szőke kékszemmű nagylegény, aki apával memoriázik a szobában!

Most a második babánál csináltam 2 teszte, mindegyik negatív lett, és rá 2 hónapra kiderül (amikor már nem foglalkoztam a teszttel, hogy 5 hetes kismami vagyok! Ennek jó pár hete! :))


Gratulálok, és vigyázz Magatokra!!!


28 hetes kismama

2009. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat kezdek reménykedni!!!Hétfőn csinálok még egy tesztet és majd meglátjuk!!!!Addig is sok boldogságot a babákhoz akiket várnak és akik már megvannak!:):):)
2009. márc. 6. 19:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kismamának! :)))

Nagyon vigyi magatokra! Elég ha 1 hét múlva mész dokihoz, addigra tutira látni fogja már UH-n:) Nagyon nagy élmény lesz, készülj!!!

Minden jót! Szép baba várást!

21 heteske

2009. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy!:D:D:D Neked is jó babavárást!:):):)
2009. márc. 7. 09:54
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is elsö tesztemen nagyon halvány volt a csík,második már erösebb volt.Most vagyok a 24.hétben.Gratulálok!Boldog babavárást!
2009. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát az első olyan halvány volt, hogy csalódottan kidobtam, de csak a fürdőszobai szemetesbe. Azt hittem egyformáknak kell lenniük. 3 nap múlva vmi megérzés miatt kivettem, megnéztem a leírást, amiben benne volt, hogy az alig látható csík is csík. Férjem közölte, hogy 3 nap eltelt, ez már nem értékelhető. Mondtam, hogy fogja már fel, hogy fél perc után is ott volt. Csináltam még 2 tesztet, majd sírva hívtam anyut, hogy valószínűleg nagymama lesz. Nagyon örültem. Meg ő is. Most 34 hetes vagyok és készítjük a gyerekszobát. :-) Úgyhogy GRATULÁLOK!!! :-)
2009. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!