Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baba? 3-án kellett...

Lehet baba? 3-án kellett volna megjönnie most egy félórája csináltam egy tesztet nagyon halványan de pozítiv! Semmi jele hogy meg akarna jönni biztos lehetek a babában vagy még ne kiabáljam el?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék neki!Volt már valakivel így és mégsem volt babás?
2009. márc. 6. 18:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sírok !!!Megjött!!!:(:(:(:(:(
2009. márc. 8. 05:15
 12/15 A kérdező kommentje:
De neked nagyon szurkolok!!!Amugy csináltál tesztet?
2009. márc. 8. 05:17
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem reménykedhetsz , azért ezt a tesztet ismételd meg ügy 2-3 nap múlva. Ha akkor erősődik, egyre nagyobb a gyanújel arra , hogy baba van a dologban :) Ne naponta nézd, mert a hcg szint ugyan emelkedik , ha terhes vagy , de az a biztos , ha most vársz picit.Ha haloványka lesz akkor is , akkor viszont érdemes ndokihoz menni , mert egy ismerősömnek is halvány volt nagyon és méhen kivüli terhessége lett. Bocsi , nem akarlak elszomoritani ezzel, de mindenre figyelni kell.
2009. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
az előző vok. lemaradtam :( De nyugi , lesz ez még erős vonalas teszt!!!!!! :))))
2009. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

03-06 19:00 vagyok!


NAGYON SAJNÁLOM! Majd a következő alkalommal remélem nagyobb szerencséd lesz! Vigyázz magadra!


Üdv.: most már 29 hetes kismama

2009. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!