Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek a dokihoz 12....

Holnap megyek a dokihoz 12. heti UH-ra. Az baj, hogy nem sikerült minden papírt elintéznem, amit kért?

Figyelt kérdés
Vagyis megvannak a vérvétel, vizeletvizsgálat és ekg eredmények, csak éppen a háziorvosnak nem tudtam őket megmutatni. A doki ma 4-ig volt és abban a kivételes helyzetben voltam ma, hogy 3-ig dolgoztma, így kocsival fél 4-re ott voltam. Az ajtóra ki volt írva, hogy a rendelés utolsó órájában csak visszahívott betegeket fogadnak, valamint sürgős eseteket látnak el. Eszembe nem jutott, hogy ha már ott vagyok elküldenek... pedig elküldtek. Ja és hozzátette az aszisztens, hogy csak jövő hétre tud legközelebb időpontot adni. Nem tudom mik a tapasztalataitok, meg nyilván holnap a doki is megmondja mi van, csak hát tök ideges vagyok, hogy egy ilyen hülyeségen bukott el a dolog. Főleg, hogy bizonyos értékeim iszonyú magasak és fogalmam sincs bajt jelent-e? A minden féle antitest tesztek lettek pozitívak, méghozzá iszonyú magas értékekkel. Valaki ért az ilyesmihez?
2009. márc. 9. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett háziorvoshoz rohangálnom a 12 hetes uh-előtt...Neked miért kellett?

12 hetes uh-on méricskélni fog a dokid, és majd csak utána küld el vérvételre. Milyen értékeid lettek magasak?

2009. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt mondta a 8 hetes vizsgálaton, hogy a következő vizsgálatig menjek el védőnőhöz, meg vérvételre, ekg stb. A cytomegalovírus, herpes simplex, rubeola, toxoplasma gonii antitestek lettek magasak. Vagy ez azt jelenti, hogy védett vagyok már ezekkel szemben?

Nem tudom mást mikor küldenek vizsgálatokra, nekem minden esetre lényegesen több volt az utolsó uh-n a magzatvíz, mint lenni szokott (ez kapásból szemet szúrt a dokinak) talán ez az oka. Mondta is, hogy legfeljebb alaposabban vizsgál majd...

2009. márc. 9. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett a háziorvoshoz mennem egyáltalán. EKG-ra meg elfelejtettek beutalót adni, így 1 nappal a szülés előtt voltam..épp idejében:))) Nem hiszem, hogy gondot okozna az orvosnak, ha neki kell megnéznie a laboreredményeidet (nekem végig csak ő nézte meg, ha valami kellett, ő írta ki). Emiatt szerintem ne aggódj! Milyen eredményeid lettek rosszak?
2009. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem ő is ért az eredményekhez. Azt mondta belgyógyászhoz vagy családorvoshoz menjek el a leleteimmel.
2009. márc. 9. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két dokim megnézte a leleteimet a háziorvos is meg a nődokim is. Szerintem nyugodtan mutasd meg a dokidnak ő majd megmondja, hogy mi a helyzet. Addig próbálj meg ne idegeskedni.
2009. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!