Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fiú akkor savanyút kívánsz,...

Ha fiú akkor savanyút kívánsz, ha lány édeset?

Figyelt kérdés
Még az első trim-ben vagyok, s nem tudom a nemét, de már nagyon kíváncsi vagyok. Fiús, lányos anyukák mit kívántatok?Minél több tapasztalat érdekel, még ha babona akkor is!
2011. máj. 23. 20:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
a 20:36-os válaszolónak: sajnos találkoztam már ezen az oldalon olyan olvasóval,akinek enyhén szólva rossz napja volt, s csak leblamált. Jó tudom, hogy már biztos kérdezte ezt más, s hogy esetleg alapvető dolgok ezek, de nekem ez az első terhességem.
2011. máj. 23. 20:56
 12/23 anonim ***** válasza:
Én csoki függő vagyok, de terhesség alatt sokkal kevésbé kívántam az édeset, volt egy jó pár hetem amikor rengeteg citromot ettem ééééésss kislányom lett.
2011. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ismerősöm az édeset kívánta, konkrétan reggelire egy tábla csokit megevett, meg utána még többet, és fia lett.
2011. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Édesszájú vagyok (nagyon is) de a várandósság alatt már a csokireklámtól rosszul voltam :) Csak a savanyú, a sós és csípős jöhetett szóba. Kilószámra ettem az uborkát a savanyú káposztával, az erőspistát a tormával :)

A bőröm rettenetesen ragyás lett, csak a második trimeszter végére szépült vissza.


Amúgy hatalmas gyönyörű gömbölyű hasam volt :) 136 cm kerülettel kerültem kórházba 8. hónapban ott még lehúztam egyet de már nem méregettem. Megjegyzem összesen 6 kg jött rám fel, tehát nem hájas mami voltam, nem azért volt nagy hasam.


Lányom lett.

2011. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Érdekes, az első fiammal sok sok sok fagyit ettem, pedig nem is szeretem.

Másodszorra meg savanyú doglokat kivántam- ettem savanyúbablesvest savanyúkáposztával - (most még leírva is hányok tőle) - és ismét kisfiam lett. :)

2011. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Édeset kívántam az első perctől az utolsóig, favorit a túró rudi volt, minden mennyiségben, kerek pocim volt, hátulról nem látszott, h terhes vagyok, sokat szélesedett a csipőm, meg még nem tudom milyen okosságokat mondtak:) A lényeg, hogy mindneki lányt jósolt, kivéve az aki azt mondta, hogy hátulról nem látszik. A végén kis kukacosom született. Én imádtam az ilyen jósolgatásokat, mindig jót nevettem rajtuk.
2011. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

az elsőnél faltam a sült krumplit és a savanyút és kicsi kerek pocakom volt -- lány lett

a másodiknál ugyancsak sült krumpli és savanyú és megint kicsi kerek pocak -- fiú lett

a harmadikkal szintén és ö is lány lett


szal nekem egyik jóslás sem jött be

2011. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hatalmas kerek hasam volt, édeset ettem édessel, fiam lett. Mindenki lányt jósolt, a kínai fogamzásnaptár is, most pedig itt szuszog mögöttem a 20 hónapos kukacosom. :D
2011. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 26 hetes kismama és kislányom lesz. A hústól undorodtam, még most sem annyira szeretem. Amiket nagyon kívántam: citrom fagyi, sütik, nyers zöldségek, eper. A hasam nagyon kerek, olyan mint egy labda. De én valahogy éreztem is, hogy csajszi lesz.
2011. máj. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szia!!Elsö gyermekem lány.Vele állandoan savanyut ettem.

2. gyermekem fiu.Vele csokit ettem állandoan.

3. gyermekemmel most vagyok 21+3 km,és szinte mindent kivánok,és eszem...

Ahány terhesség,annyi szokás.

De a pocakalak dolog bejött eddig.Kislánynál,széles pocak,kisfiunál(már most is!!)hegyes pocak...

2011. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!