Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nekem az a szimpatikus...

Ha nekem az a szimpatikus mehetek oda szülni?

Figyelt kérdés

Interneten néztem utána és az Uzsoki kórház szülészete nagyon szimpatikus. Nincs fogadott orvosom, így is mehetek oda TB alapon? A bejelentett lakcímem a 6.kerületben van.

24 hetes kismama


2011. máj. 26. 20:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy egyes kórházakból nem,de az Uzsokiból biztos elküldenek!

Miért lenne kicsi az esélye,hogy egy kórházi telefonszámon ne helyes választ kapj? Miért hazudnának?

Jogszabályok...az epidurális is "ingyen lenne"mégis elkérnek érte több tíz ezret.

Én hallgatnék arra aki már szült ott,vagy felhívnám őket.

2011. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló, én elhiszem, hogy jól esik okosabbnek lenni, és kötekedni, de hidd el, tapasztalat, hogy általában a jogi dolgokról nem tudnak semmit. Ugyanis nem ez a dolguk. Még az ott szülő nőnek sem tiszte ezt tudni, ugyanis ő sem azért megy oda.

A betegfelvétel, vagy az osztályos nővér azt mondja, amit gondol, és az nem feltétlenül helytálló.


De ha ez boldoggá tesz, kötekedj nyugodtan, legyen meg az örömöd.

2011. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja, és nem mellesleg, az általam leírt telefonszám az Uzsoki kórház betegjogi képviselőjének a száma.

Persze bizonyára egy ott szülő nő, vagy egy ápolónő kompetensebb a témában, de azért én őt gondolom szakszerűnek, már bocs.

2011. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
miért írod azt,hogy kötekedik? csak leírta a véleményét.
2011. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!