Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek megkérdezi az...

Mindenkinek megkérdezi az orvosa hogy megtartja e a babát? Nekem ez nagyon furcsa, és zavar is.

Figyelt kérdés
Eleinte a terhesgondozáson,rákérdezett az orvosom hogy meg fogom e tartani a gyereket. Ez így szokás,vagy csak az enyém ilyen?
2011. máj. 27. 13:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Szia! Tőlem is azt kérdezte, hogy tervezett volt-e. Nekem sem esett túl jól, de hát sajnos meg kell kérdezniük, hogy hogyan tovább.
2011. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Tőlem is megkérdezte.Szerintem ezzel ne is foglalkozz,örülj a babának.Nagyon jó egészséget kívánok Nektek.

Üdv:35 hetes kismama

2011. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül szól az aki abortuszt szeretne...csak hallgat mint a kuka, majd végül még egyszer visszakerül a rendszerbe mert hiszen valahonnan meg kell tudnia hogy akkor merre menjen tovább. Mert akkor nem a rendes körzeti védőnőhöz kell menjen pl. hanem a családvédelmihez bizonyos időn belül (ez nagyon lényeges!!). Tehát ha nem akarnak még plusz munkát maguknak, akkor inkább megkérdezik már a terhesség kiderülésekor hogy mik is a tervei.

Oké hogy erre esküdtek fel de az abortuszt is elvégzik pedig az emberi élet védelmére is felesküdtek.

Szóval elhiszem hogy rosszul érintett, de ez pusztán technikai jellegű kérdés ott a gondozóban, nem pedig lelkizős.

2011. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Nálunk - szerencsére - szintén nem hangzott el ez a kérdés. :) De miután vigyorogva beállítottunk a férjemmel, nem is lett volna sok értelme...
2011. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Az én orvosom nem végez abortuszt, így ez a kérdés szóba sem került!
2011. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem nem kérdezte meg. Szerintem ha van szeme meg gyakorlata, ki tudja találni, hogy meg kell-e kérdezni. Én eleve úgy fogalmaztam, hogy "Kisbabát várok.", ilyet azért az nem mond, aki abortuszra készül. :)
2011. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
nálunk is azt szokták kérdezni a nődokik, ha pozi a teszt, hogy örülünk vagy nem örülünk?
2011. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Mindhárom terhességem elején kérdezte!
2011. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Túlreagáod.

Nem mindeki lesz csakis akkor terhes, amikor akar.


Nekem az kérdezte, hogy "Akkor elkezdjükk a terhesgondozást?"

2011. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

13:36

Ennek kiváltképpen örülünk mindannyian

2011. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!