Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet kapni a málnalevél...

Hol lehet kapni a málnalevél teát? Tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Gyógyszertárban lehet kapni, és kb olyan 200 Ft. Én is most vettem. Még nem tudom, hogy használ-e, de az itt gyüjtött tapasztalatok alapján van akinek igen, van akinek nem. Egy biztos. Ártani nem ártasz vele, és talán ha hiszel benne, akkor működik :-)))

Boldog babavárást! Könnyű szülést! Ancsa 34+1 km

2009. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem hatásos volt. A 33. héttől 1 ujnyira nyitva voltam, majd a 38.héttől elkezdtem inni. Mikor elkezdódtek a fájások a 39.hét végén akkor 2 óra alatt 4 ujnyira nyíltam ki és 2 óra múlva megszületetta kisfiam.

7 hete anyuka

2009. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet tutira mondani, de mindenesetre megnyugtató volt. második babánál is szedem. biztos ami biztos.
2009. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!