Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet váltani? Ha elkezdtem...

Lehet váltani? Ha elkezdtem szedni egy fajta terhesvitamint, ami most elfogyott, áttérhetek valami másra? Vagy vegyem ugyan azt, amit eddig?

Figyelt kérdés
Elvileg ugye nincsenek nagy eltérések egyes vitaminkészítmények között. Esetleg személyes tapasztalatotok van? Konkrétan az Elevitről és a Gravidáról lenne szó. Melyiket ajánlanátok?
2009. márc. 19. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedtem végig,nekem bevált, de ismerősöm az elevitről Gravidára tért,mert az elevittől hányingere volt,nem bírta,neki a Gravida vált be.Mindenkinek más a jó,de lehet bármikor váltani,nem teszel rosszat.
2009. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is az első doboz Elevit után áttértem a Gravidára, mert a gravidában van jód is, és azt mondta az orvosom, az jobb.

2009. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én beszélgettem sok kismamával,10-ből 9 hányt a Gravidától,és áttértek az Elevitre.Én is azt szedem.Kinek mi a jó.
2009. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!