Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a terhesség...

Mi a véleményetek a terhesség alatti szex-el?

Figyelt kérdés
Annó mikor megtudtuk hogy terhes vagyok, és már nagy volt a hasam, én nem nagyon akartam. Most derült ki hogy a drága párom, annó anyósommal beszélte meg.És ezért szakitottunk.Ma anyósom a fejemhez vágta hogy nagyot hibáztam és ezért szoktak tönkre menni a házasságok. Nekem kötelességeim vannak. Én inkább féltettem a hasam, pedig semmi baja nem lett volna.
2011. jún. 28. 15:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát ezt így gondolom én is , csak nem volt aki felvilágosítson róla hogy semmi baja nem lesz a babának,mostmár tudom. Köszönöm a válaszokat! Igen gáz anyósom nagyon össze vesztünk tegnap ezen, és azon hogy kötelességem nyelni és hallgatni. Erre mondtam hogy nem!!!! Nem kötelességem. Így abban maradtunk hogy nem köszönünk és beszélünk egymással, és ha lehet elköltözünk a párommal. Mégegyszer köszi!
2011. jún. 29. 07:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, nem lett volna semmi baja a picidnek. Az, hogy nem akartad, az lehetett a hormonok miatt. Az erős, hogy emiatt ment tönkre a kapcsolatotok, viszont én mindig úgy voltam, hogy ha nem is volt kedvem, akkor másképp tettem a férjem kedvére, mivel nekik is vannak érzéseik, vágyaik, az sem jó dolog, ha teljesen mellőzzük a szexet azért mert féltjük a babát. Ezernyi más módja van annak, hogy örömet szerezzünk a párunknak. Sajnálom, hogy így jártatok.
2011. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11.14-es vagyok. Még annyit, hogy anyósod egy jó nagy bunkó, már ne haragudj, bár gondolom Te is így tartod. Semmi köze nincs a dologhoz, a párodtól meg jó nagy h..lyeség volt, hogy ezt anyucival beszélte meg, ahelyett, hogy Veled tette volna. Mondom, én annak a híve vagyok, hogy ha az aktust nem is szeretném (mert kényelmetlen, mert féltem a babát, mert nincs kedvem), attól még teszek a férjem kedvére, mert tudom, hogy vágyai vannak és szeretném, ha kielégülne.
2011. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

21. hetes terhes vagyok.

Mikor megtudtam h terhes vagyok, ezen filóztam én is.

( 11 hetes voltam akkor, vettem tesztet de mind 3x negatív volt,anyukám jött rá h terhes vagyok mert addig imádtam a frissen főtt kávé illatát utána már undorodtam tőle na de ez m1 is).

Utána olvasgattam, mert szinte a falat kapartam annyira kívántam a szexet,de még sem akartam,h valami baja legyen a mohóságom miatt és meglepő választ kaptam!

A babának jót tesz a szex,mivel az orgazmus során boldogság hormonok szabadulnak fel,amit ő is érez.na és persze ha az orvos nem tiltja akkor miért ne? :)

Hát nem tudom,h érzi -e vagy sem,de én így terhesség alatt jobban élvezem mint az előtt.Persze odafigyelünk rá is.A párommal úgy vagyunk vele ami nem fáj az minden jöhet.

Bár a múltkor szabotálta a tervünket!

De azért néha elgondolkozom azon,akár mennyire is tűnik butaságnak,h olyankor mit csinálhat oda bent, elbújik és várja,h mikor lesz vége,vagy fél olyankor,vagy esetleg tisztában vele h mi zajlik.Mert hibába mondják,h az agya nem fejlett annyira h feltudja fogni a dolgokat, azért még sem látnak a kis fejükbe hogy tudják gondolkoznak-e vagy sem.

2012. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!