Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kezdek a kisfiúval? Rossz...

Mit kezdek a kisfiúval? Rossz anya leszek?

Figyelt kérdés

Kiderült,hogy valószínűleg kisfiunk lesz! Szégyen, nem szégyen én egy picit kislányt vártam. Valahogy mindig lányos anyaként láttam magam! Persze nagyon örülök neki is, és a lényeg,hogy egészséges, de valahogy akkor is úgy éreztem,hogy kislány lesz!

Attól félek,hogy nem fogok tudni mit kezdeni egy kisfiúval. Rossz anya leszek? Úgy szégyellem magam!


2011. júl. 5. 10:15
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Drága 30 heteske! Neked is jó egészséget kívánok!:)
2011. júl. 5. 10:58
 22/32 anonim ***** válasza:
Első babámnál én is így voltam vele, kislányt szerettem volna és egészen az utolsó harmadik nem tudtuk, hogy ki lakik a pocimban. Mikor megmondták, hogy fiam lesz, teljesen kétségbe estem. Aztán megszületett a kis vasgyúró, bújós puszilgatós fiam, tényleg így van, ahogy mások írják, a fiú gyerekek úgy tudják szeretni az anyukájukat, ahogy a lányok nem. A második babának is fiút szerettem volna, de megint megtréfált az élet, kislányom lett. Aki szintén imádni való, huncut kis fruska, így érzem tökéletesnek az életünket.
2011. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Elmesélem az én sztorimat.

Amikor megtudtam, hogy babát várok, azt mondtam, hogy CSAK fiút akarok :)

FIAM lett. :)

Amikor Ő 5 hónapos lett újra terhes lettem, és nagyon lányt akartam. Éreztem, hogy lány és mindenkinek el is újságoltam...persze FIÚ lett. Akkor amikor az uh-n közölték, hogy fiú, szégyen, nem szégyen sírtam :(

A két pasi között 14 hónap van, imádják egymást.

NA, most , hogy már 2 és 3 évesek jön a 3. baba.

Aki szintén FIÚ...

DE és nagyon AKARTAM, hogy fiú legyen.

Mindenki sajnálkozik és biztosak benne, hogy CSAK azért vállaltuk a 3. babát, hogy legyen egy lányunk is.

MI nem lány-fiút akartunk, hanem GYEREKET :)

HA a 4. babánk is fiú lenne, azt sem bánnánk, már most tervezzük, hogy mikor érkezzen!


Kedves Kérdező!

Kívánom, hogy teljesüljön az álmod és kislányod szülessen, de ha kisfiú lesz, hidd el, nem leszel rossz anyukája!

Az anya-kisfiú szerelemnél (mert bárki-bármit mond, ez szerelem) nincs erősebb :) Talán csak az apa-lánya szerelem :)

Én nagyon büszkén feszítek a sok kis pasival :)

És majd, ha öreg leszek :( és jön haza a 3 fiam...már most könnybe lábad a szemem ha rá gondolok.


Én attól félek, hogy rossz anyós leszek, mert nekik a legjobbat szeretném (mint minden anya)


Bocsi, hogy hosszú lett!

Jó egészséget, szép szülést és gyönyörű kisbabát kívánok!

2011. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Átéltem, amit Te, most már örülök, igaz 30 hetes vagyok. Feltettem egy kérdést "Örülj, hogy fiú! "? címmel. Nagyon sokat segített, amit írtam a többiek. :) Keress rá!

És ne szégyelld, nem tehetsz róla...

2011. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
írtak
2011. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Dehogy is remek anya leszel majd meglátod mikor a kezedbe adják nem lesznek kétségeid mindennél jobban fogod szeretni óvni és félteni. Akkor majd elfelejtesz minden kétséget ez teljesen biztos.
2011. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Elsőnek én is kislányt szerettem volna,fiam lett,aki már lassan 5 éves,és imádnivaló,egy lányért oda nem adnám. Most 19 hetes vagyok,ismét fiam lesz,és semmit nem vagyok csalódott,örülök,hogy jönni fog ő is. És nagyon tudnak szeretni,és nagyon anyássak,de majd ezt te is meglátod!
2011. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is írhattam volna 1-1,5 évvel ezelőtt. Ugyanis nagyon kislányt vártam és nagy arcul csapás volt, amikor a 30. hét körül kiderült, hogy kisfiú. Én azt hittem belepusztulok, tök lelkiismeret furdalásom volt,egy fiút nem lehet szépen öltöztetni, stb. Aztán amikor megszületett a kisfiam és először rámnézett, hozzámért, hát.... El sem tudtam képzelni nélküle az életem és egyből 180 fokot vett minden, és már el sem tudtam képzelni magam lányos anyaként. És egy kisfiút is lehet nagyon szépen, csinosan öltöztetni:)
2011. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Két éves a fiam. Igazi lányos anyukának képzeltem magam, hidegzuhanyként ért, amikor kiderült fiam lesz. Aztán megbarátkoztam vele, de az egész terhesség alatt foggalmam sem volt, hogy mit fogok kezdeni egy fiúval és sóvárogva néztem a rózsaszín csini kisruhákat. Azóta külön szerelem van a fiam és köztem... Egy kisfiú és az anyja között olyan kapcsolat van, ami leírhatatlan, és lányos anyáktól még nem hallottam. Azóta annyira fiús lettem, hogy most, hogy a második babámat várom, reménykedtem végig, hogy fiú legyen ő is... De minden tünet az ellenkezője a terhességemnek, és láss csodát, újra kisfiam lesz, hát majd leugrottam az ágyról uh közben örömömben. Szóval lesz még egy kishercegem és bár harmadiknak majd jó lenne egy kislány, hogy azért tudjam milyen lányos anyának lenni, egy cseppet sem leszek szomorú, ha majd a harmadik is fiú lesz. :) Szóval hidd el: szuper dolog fiús anyának lenni!!!! Boldog babavárást neked!
2011. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Egy vigasztaljon.


Mi nagyon lányt akartunk és lány lett. A lányok nagyon apásak. Anyuka le van ejtve...szóval én mint anyuka mellőzve vagyok ha apuka otthon van. :(


A fiús ismerősömnél meg anyuka az istennő :) Szóval fel a fejjel, imádni fogjátok egymást.

2011. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!