Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek maradhat a nagyobb...

Szerintetek maradhat a nagyobb gyerekem a bölcsiben a kicsi megszületésééig akkor is, ha terhességi táppénzre megyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 13:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem fogják kirakni a nagyot a bölcsiből. Hogy ki mit gondol, az meg nem számít. Én nemsokára szülni fogok, viszont a nagy ősszel kezdi a bölcsit. Hely van, nem vesszük el senkitől, neki meg szüksége van a gyerektársaságra. Mi így döntöttünk és kész!
2011. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: aztán majd amikor a legkisebb után visszamennél dolgozni, de nem fogják a gyereket felvenni bölcsibe, mert nincs hely a sok kisebb testvérrel otthon lévő szülő gyereke miatt, akkor ne sírjon majd a szád!
2011. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

Tehát táppénzcsalást tervezel... Gratulálok hozzá. Azt tartsd észben, hogy ha kiderül, büntetőkamattal együtt fizetheted majd szépen vissza.


Egyébként a már felvett gyereket nem teszik ki a bölcsiből.

2011. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tehetem meg, hogy mindent törvény szerint csináljak, mert akkor anyagilag nagyon ráfáznék, és nem tapasztalom, hogy az Állam segítene, vagy a többi anyuka, akik elől elvenném a helyet, ami nem igaz, mert ma rákérdeztem, és tényleg nem adják vissza a gyereket, őket csak az érdekli, hogy őrá csak GYES-t kapok. Lelkiismeretfurdalás nélkül fogom megkeresni a számomra legkedvezőbb megoldást, mert ha a becsületességre hagyatkozom, akkor még az állunk is felkophat... sajnos.. köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 7. 16:17
 15/18 anonim ***** válasza:
Azt viszont vedd figyelembe, hogy a 180 bérezett napba nem számít bele a táppénz.
2011. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem, pont az a cél... hogy ne legyen 180 nap
2011. júl. 7. 16:58
 17/18 anonim ***** válasza:

OFF:

Nahát,mennyi becsületes ember van itt!

Egyébként meg mindenki a saját családjának a boldogulását nézni, sajnos ma Magyarországon ilyen élet van.

Szerintem a sok okoskodó csak irigykedik, pedig ha tehetné ő is így csinálná.

2011. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A mai vilagban ahol az allam mindent elvesz az emberektol, ott ne okoskodjanak azok akik valoszinuleg 100ezreket keresnek. Ugyhogy kedves kerdezo,ne foglalkozz ezekkel az emberekkel. Csinald ugy, hogy neked es a csaladodnak minel jobb legyen, mert ha nem akkor amikor ehezni fogsz a csaladoddal a kedves allam ahelyett hogy segitene, inkabb meg egyet beledrug. Hajra
2011. júl. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!