Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiús anyukák! Van abban...

Fiús anyukák! Van abban valami igazság, hogy a kisfiúkat gyakrabban túlhordják, mint a kislányokat?

Figyelt kérdés

Nekem szinte az összes ismerősöm, egy-két héttel később szülte meg a kisfiát a kiírt időpontnál. Lehet, hogy a fiúk kicsit lustábbak?


Üdv 35 hetes kismami (aki szintén kisfiút vár)


2009. márc. 30. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A fiamat 9 nappal, a lányomat 2 nappal hordtam túl. De én mindig azzal poénkodtam (mikor már mindenki azt kérdezte ,hogy még nincs baba?), hogy bent egyik sem marad.
2009. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én két fiam a 39. héten született, a két lányom a 38.-on. Hát, 1 héttel tovább hordtam őket.. A barátnőm fia is a 38. héten született. Szerintem ez is csak amolyan népi megfigyelés, amire nem kell sokat adni.
2009. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 39.héten született a fiam, úgyhogy nekem nem jött be. De az a része sem, hogy a fiúk nyűgösebbek, hasfájósabbak. Egy angyal. :)
2009. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! A barátnőm 2 héttel,a sógornőm 5 nappal hordta túl a fiúkat. Nekem a kiírt nap másnapján született a kisfiam.
2009. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát valószínű, hogy ez akkor tényleg egy babona lehet:)


Üdv

2009. márc. 30. 19:07
 6/12 anonim ***** válasza:

szia!

Én a fiamat a 41. héten szültem meg. De akkor is csak azért mert beindították, egyébként nem tudom meddig dekkolt volna bent.

Most lányt várok (22 hetesen) és nagyon remélem, hogy nem fog várni olyan sokat mint a báttya!! :-)))

2009. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4 nappal hordtam túl a kisfiamat!
2009. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez ugyan olyan babona, mint a pocak forma, a nyűgösség-hasfájósság, a hányás, rosszul lét a mamánál vagy a linea niagra. Reméljük akkor jön minden baba amikor Neki a legjobb. ;)
2009. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10 nappal hordtam tul a fiamat :)
2009. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 4 nappal hordtam túl a lányomat. Persze ez is változó nem sok mindent lehet adni rá .50-50 százalék.
2009. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!