Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor lehet hinni ezeknek...

Most akkor lehet hinni ezeknek a fiú vagy lány teszteknek az eredményében, vagy nem?

Figyelt kérdés

Közvélemény-kutatást végzek:már hallottam róla jó és rossz dolgokat is.Konkrétan azok írjanak,akik rendelkeznek tapasztalatokkal....Köszi.

Vajon merjek rendelni egy ilyen tesztet?


2011. júl. 15. 09:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Abszolut nem vagyok teszt ellenes, de!

Azt vegyetek figyelembe, hogy a feltuntetett szazalekos ertek nagyreszt csak reklamfogas. Nem azt mondom, hogy teljesen hamis, de pl most neztem az intelligender honlapjat.

Eleve ott kezdodik, hogy annal a tesztnel a 90%-os ertek kerekitve van, tehat nyolcvan valamennyi.

Masodszor:

kihangsulyozzak, hogy ez laboratoriumi korulmenyek kozott lett ennyi es az is ki van emelve, hogy az otthon kapott eredmenyek viszont ettol eltero szazalekot adnak, nagyon valtozatosak lehetnek! Magyarul ez a kozel 90% nem arra vonatkozik, hogy 100 egyszeru terhes no elvegezte a tesztet a jelenlegi formajaban es ebbol 90nek jo eredmenyt adott.

Harmadszor: szinten ki van hangsulyozva, hogy ez nem egy teljesen megbizhato vizsgalat, inkabb csak a kismamak szorakoztatasara, mintegy "jatekkent" van kifejlesztve.

En ezt ugy ertelmezem, hogy kb pelenkatorta jelentosegu.


En elhiszem, hogy par ev mulva tovabb lesz fejlesztve es valoban hitelesen elvegezheto lesz otthon, nyilvan akkor is lesz egy tevedesi rata, de jelenleg en nem gondolom, hogy ez valoban tobb lenne egy szorakoztato eszkoztol (ahogyan a gyarto is irta).


Mellesleg a szazalekokrol annyi, hogy nyilvan sokan eszrevettetek mar, hogy vannak terhessegi tesztek, amelyek mar 3 napos terhesseget is kimutatnak. A dobozon nagybetukkel olvashato ez a felirat, mellette pici csillag.

Es ok sem hazudnak, de ha vegigolvassatok a tajekoztatot, akkor rajottok, hogy a gyarto a beagyazodastol szamitja a terhesseget, nem a fogantatastol. Azaz szepen le van irva, hogy az aktus utan kb 10 nap a beagyazodas, majd azt koveto 3. napon ez a teszt mar mutatHATja a terhesseget. Ha osszeadjuk a napokat, akkor ez egy normalis ciklusnal a varhato mensi ideje, szoval rajovunk, hogy a csoda teszt pont olyan, mint a tobbi, csak a gyartoja nagyon lelemenyes volt, a pici csillagnak koszonhetoen pedig teljesen legalisan reklamozza magat a harom nappal.

2011. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az kimaradt, hogy 2 eve Usa-ban foglalkozott egy ceg hasonlo vizsgalattal. De ok ezt ugy csinaltak, hogy ha megvetted a termeket (online), akkor kuldtek egy pakkot. Tulajdonkeppen vert kellett venni ugy, ahogyan pl egy cukormerohoz es ezt a vermintat frissiben visszapostazni nekik.

A verben kerestek a ferfi "jelenletere" utalo hormont, ha bizonyos ertektol magasabb volt, akkor ez arra utalt, hogy fiu magzat van a kismamaban, ha nem volt magasabb, akkor lany a magzat.

Europaba is postaztak egyebkent.

Nem tudom, hogy most van-e meg lehetoseg erre, en azt sem probaltam ki, de ha mar feltetlenul komolyan kell venni es valoban hinni akarok egy ilyen vizsgalatban, akkor inkabb ebben a vervetelesben hinnek, de meg ebben is csak ketelkedve, nem mernem beleelni magam.


De teny, hogy en elegge "erdektelen" vagyok a baba nemere vonatkozoan. Elso babanal egyaltalan nem erdekelt, fiu lett. Masodik gyereknel sem erdekelt, uh-n azert megnezettuk, fiu lett.

Harmadik gyereknel nyilvan mindenki azt varja tolem el, hogy nagyon erdekeljen, hatha lany, de bevallom, engem most sem erdekel annyira. Lesz ami lesz, ha lesz egy harmadik fiam, akkor nagyon fogok orulni, ha lesz egy lanyom is, akkor nagyon fogok orulni.

En szeretnem rabeszelni a ferjemet, hogy ne nezessuk meg uh-n a harmadik gyerek nemet, deruljon ki csak a szuloszoban, de erre kicsi eselyt latok, mert o nagyon kivancsi tipus. :)

2011. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:07!


Kikérem magamnak, hogy hazugság lenne!

Marketinget és reklámot tanultam! Ez teljesen máshogy működik mint a te naiv kis világodban gondolnád. A fogyasztóvédelem pl. nem fog bemenni a dezodor gyárakba és közölni valamint számon kérni, hogy nemhogy 48 órán át de 1 órán át se garantálja azt ami rá van írva...

A samponokkal ugyanez a helyzet te bemész reklamálni az ilyen olyan helyre ahol a sampont vetted, hogy továbbra is száraz és töredezett a hajad pedig a dobozra az volt írva, hogy 3 használat után hozza a kívánt eredményt?! Jézusom ugye nem hiszed el ezeket?! Ha én lenék a forgalmazó akkor én is ezt írnám rá, hogy 98 meg 99%!

Kedves Kérdező!

Csak ismételni tudom saját magam, a teszt nem megbízható. Javaslom a 4D-s ultrahangot akkor már nemcsak azt látod, hogy kisfiad vagy kislányod lesz, hanem az arcát a kezecskéit szóval mindenét. Azt 100%-ra ígérik, ha kukit látnak ott akkor biztos, hogy kukis fog születni!

Sok szerencsét a döntéshez!

A gyönyörű 2 éves és a majdnem 14 hetes magzat anyukája

2011. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!