Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el anyumnak?

Hogy mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés
Tesóm terhes. Úgy tűnik, hogy én is az vagyok. Nem tudom, hogy hogy mondjam el anyumnak. Valami tanács esetleg? Nagyon megköszönném, ha segítenétek.
2011. júl. 30. 16:27
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
én szeretnék. csak anyumnak nem tudom hogy mondjam meg.
2011. júl. 30. 16:39
 12/26 anonim ***** válasza:
71%
Anyu van egy jó hírem, azt hiszem kisbabám lesz:) Örülsz??!! :P
2011. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
55%
ne haragudj, de hülyeséget írtál. az, hogy itt egy fórumozó az általad elmondott tünetek alapján terhesnek véd, semmit nem jelent. az orvos vizsgálat után mond bármit is, pedig neki nagyobb a tapasztalata. Ha meg aggaszt a kérdés (joggal), akkor meg most vegyél tesztet, pisilj rá és fél óra múlva (a vásárlással együtt) már minden kérdés megválaszolt lesz számodra.
2011. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
78%
Fú. Hát, tesód terhességi hírét hogy fogadta? Biztos nem lesz egyszerű, de mond meg az igazat, és őszintén. Nem tudom milyen a viszonyotok anyukáddal? De ha nincs gond köztetek, akkor úgy is megtudjátok beszélni.
2011. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
hm. :) rövid tömör. benne van minden. (: má gondolkodtam rajta. :D de azért szerintem egy ilyentől kapásból seggre ülne. XD
2011. júl. 30. 16:44
 16/26 A kérdező kommentje:
tesóm hírét jól fogadta. és köszi a tanácsokat:) bár most nem tudok tesztet venni. majd csak hétfőn vagy esetleg holnap valahol.
2011. júl. 30. 16:47
 17/26 anonim ***** válasza:
Ügyeletes gyógyszertár biztosan van, ott is tudsz venni tesztet.
2011. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
52%

Ha tudsz várni pár napot?!

Bár engem biztosan megölne a kiváncsiság.....de ez én vagyok....

2011. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
33%

Nem biztos még, hogy terhes vagy. Amikor én valóban terhes lettem, a legjobb barátnőm sorra produkálta a következő hónapban a terhességi tüneteket, sőt a mensije is késebb 5 (!) napot. Lehet, hogy ezek nálad is ilyen szimpátiaérzések a tesód terhessége miatt.

Persze, ha van okod arra, hogy jó esélyt láss a terhességre (nem védekeztetek), akkor más a helyzet.

2011. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
nem védekeztünk:) jó okom van rá. ;)
2011. júl. 30. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!