Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el anyumnak?

Hogy mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés
Tesóm terhes. Úgy tűnik, hogy én is az vagyok. Nem tudom, hogy hogy mondjam el anyumnak. Valami tanács esetleg? Nagyon megköszönném, ha segítenétek.
2011. júl. 30. 16:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Milyen ok? (Bocs, ha tolakodó a kérdés)
2011. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
70%
Ha van stabil párkapocslatod,el tudjátok látni a picit,elég érettek vagytok rá,van anyagi hátteretek,nem hiszem,anyud ellenezné.Bejelentitek,hogy kisbabát vársz (pozitív teszt és doki után),és örömmel fogja fogadni.Ha viszont nincs hozzá hátteretek,és anyutoknak szülitek csúnyán mondva,akkor viszont jó alaposan rá kell készülni a bejelentésre és legyetek felkészülve mindenféle kérdésre.
2011. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
70%

Semmi baj nincs a fiatalkori terhességgel, hogyha van rá anyagi keret, hogy tisztességesen fel lehessen nevelni a kicsit.


Sok sikert nektek!

19/L, 24 hetes

2011. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
szerintem mond ell neki ugy ahogy a tesod sinalta:)
2011. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
28%

eloszor is gratula

en azt mondom, hogy vesd fel hogy tok jo, hogy nagymama lesz, orul e neki

ha azt mondja igen, akkor mondd meg, hogy duplan oruljon :D

2011. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek.:)

pozitívat teszteltem. már csak a megfelelő alkalmat várom hogy elmondjam anyumnak.:)

2011. aug. 6. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!