Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megkérdeztétek a babátok...

Megkérdeztétek a babátok nemét? Vagy meglepetés volt?

Figyelt kérdés
Természetesen azoknak a válaszát várom, akiknél a baba "megmutatta magát".
2011. aug. 2. 18:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kérdeztük a nemét, de csak elég sokára tudtuk meg, a 24. héten. Szerettem volna tudni, mert nem akartam uniszex ruhákba öltöztetni. Ha ugye lány, akkor egyértelműen csini ruhák, ha meg fiú, akkor vagány ruhák. Kislányunk lett amúgy :)
2011. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi szerettük volna tudni, ha megmutatja magát. Hát az én lányom úgy beterpesztett, hogy még laikusként is láttuk, hogy kislány. :) A doki először óvatosságból 80%-ot, mondott, utána már 100%-ok jöttek. Most egyébként elég szégyenlős 3 éves nagylány már. :)
2011. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Lányok!Nekem eddig 5 Ultrahangon mondták,hogy kislányunk lesz,de Én nem tudtam be azonosítani,bárhogy is terpesztett a pocaklakóm!

33hkm

2011. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
3 gyermekünk van, egyiknél sem kérdeztük meg a nemét, meglepi volt! Ezt akartam :) És ez így tökéletes :) Volt, amikor könyörögni kellett az UH-n, h ne mondják meg :))))
2011. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Másodikat várom, egyiknél sem kérdeztük. sőt uh-n megbeszéltük a dokival, hogy nem akarjuk tudni, így amikor olyan területeket nézett, méregetett ahol ha mutatja, látni lehetett volna, akkor előtte mindig szólt, hogy forduljunk el.
2011. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
08-02 20:29-nak: az én lányomon nem látszott laikusként, hogy lány :) 4d-n meg nem voltunk. Nem akartuk tudni előre a nemét.
2011. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nem mindenki kérdezi meg még akkor is ha tisztán kivehető a baba neme az ultrahangon,mert vannak olyan anyukák akik a terhesség legelején megérzik hogy milyen nemű a magzat.

Jó magam is tudtam terhességem legelején hogy nekem kisfiam lesz bár az orvosok nem voltak benne biztosak de én már tudtam és most egy boldog 19 hónapos kisfiú édesanyja lehetek

2011. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!