Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg tudtok nyugtatni? Nagyon...

Meg tudtok nyugtatni? Nagyon ideges vagyok!

Figyelt kérdés

A menstruáció szerint 5+4 hetes terhes vagyok, orvosnál még nem voltam. Az előbb észrevettem a fehérneműmön több barnás foltot, hívtam az ügyeletet, ahol a nő kb. hülyének nézett, és közölte, hogy barna foltokkal ők nem foglalkoznak, akkor menjek be, ha görcsölök vagy vérzek. Lehet, hogy nem is kellett volna a hívásra pazarolni az időt, hanem rohanni be, de egyedül vagyok itthon autó nélkül egy alvó 15 hónapossal, a kórház meg három várossal odébb, nem mozgok túl könnyen. :S

Az is aggaszt, hogy az előző terhességemmel nagyon sokat voltam rosszul, most meg semmi, bár úgy emlékszem, az is olyan 6-7 hetesen kezdődött.

Volt mással is ilyen? Ugye lehet, hogy tényleg nem lesz baj?


2011. aug. 3. 21:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, most már sokkal nyugodtabb vagyok! Holnap délután rendel az orvos, akihez járni szeretnék, remélem, tud fogadni, és majd írok, mi volt.
2011. aug. 3. 21:27
 12/18 anonim ***** válasza:

Az a legfontosabb,hogy ne idegeskedj és próbálj pihenni.Tudom,kisgyerek mellett nem egyszerű. Kíméld magad amíg a doki nem lát.

Azóta barnáztál?

2011. aug. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én dokim nagyon nem szereti, amikor kismamák egymásnak magyarázzák,hogy nem lesz gond, nálam sem volt.

Ezzel most nem bántani akarok bárkit is, csak pl. nekem két barátnőm is "barnázott"! Az egyiknél nem lett semmi baj, a másiknál 2 nap múlva már piros lett a barnázás és el is vetélt sajnos.

Én azt mondom, azért van a nőgyógyászati ügyelet,hogy be menjünk. Nem normális a terhesség alatt semmilyen vérzés, barnázás, csak nem mindig jelent bajt. De attól még meg kell mutatni dokinak!

2011. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ma délután tudok menni dokihoz, azóta nem barnáztam, majd megírom, mi lett!
2011. aug. 4. 11:36
 15/18 anonim ***** válasza:

Csak nyugi! Ne idegeskedj és nem lesz semmi baj!

Várom a fejleményeket!

2011. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
na voltál? mit mondtak?
2011. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tegnap elmaradt a rendelés, ma voltam. Igazából nem tudtak mondani semmit, még csak petezsák látszik, nem is írt fel semmit, annyit mondott ne emelgessek. Kösz. :)

Köszi mindenkinek a megnyugtató válaszokat, reméljük, tényleg nem lesz semmi baj.

2011. aug. 5. 09:38
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudsz esetleg másik dokihoz menni? Nekem ilyenkor Duphaston írtak fel.
2011. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!