Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességed alatt milyen...

Terhességed alatt milyen dolgokat tartottál felháboritónak?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy nagy pocakkal állnod kellett a buszon, mindenki téged nézett, de senki nem adta volna át a helyet. Vagy orvosnál mondjuk soron kivül fogadtak mert olyan panaszod volt, a többiek meg beszóltak. Szóval ilyenekre gondolok.
2011. aug. 7. 17:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok jah igen és a szokásos..

a buszon szintén !

látják hogy óriás a pocakod és mégis könyökkel majdnem belevág.. elkeserítő.. :(

2011. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
85%

Nekem ez az első terhességem, és még előtte kijelentette az anyósom, hogy ő biztos benne, hogy nekem fiam lesz, és akárhányszor elmegyünk hozzá, mindig azt hajtogassa, hogy "Neked fiad lesz", és ez úgy kiakaszt, hogy le tudnám ordibálni, és még ha nekem mindegy is, hogy milyen nemű babát szülök, épp azért is szeretnék lányt, hogy megmondjam neki, hogy "lássa, nem jól tudta".

Na meg a többi okoskodóktól is felmegy a cukrom. Utálom, ha valaki hüje, meg nem jól tudja a dolgot és elkezd nekem tanácsokat osztogatni, pl.

-nem kellene biciklit hajtanod(15hetesen)

-nem kellene medencében fürödnöd

-biztos gondod lesz a szülésnél, mert a megegyezik a vércsoportotok a pároddal, na meg a többi marhaság.

2011. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
85%

Nekem meg azt akarták bemagyarázni, hogy elég csak 2 naponta szedni a terhes vitamint, mert attól nagy lesz a baba! :DD

Ja meg hogy akár van magánorvosom, akár nincs nem kell neki a szülésért pénzt adni, mert a magánrendeléseken úgyis fizetek.... Na és ha az éjszaka kellős közepén kell miattam bejönnie? Szerintem épp azért fizetek neki, hogy akármikor szülök, ő ott legyen!

2011. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
78%
Anyós meg a párom pereputtya, mikor megtudta, hogy a második is fiú lesz, elkezdett vigasztalgatni, hogy nem baj, ezt is lehet ám majd szeretni. Idióták!! Na de ezt eljátszotta boldog-boldogtalan a hír hallatán. A sokadiknál már mondtam, hogy nem baj, majd elcserélem, ha nekik nem tetszik. Meg a saját nagymamám leállt vitatkozni velem, hogy ez bizony nem fiú, (3 különböző doki szerint pedig az) mert ő TUDJA, hogy lányos a hasam. És ez neki nem volt elég, a faluban mindenkinek azt mondta, hogy lányt várok. Mire mentünk legközelebb, mindenki azt kérdezgette, mi lesz a neve a kislánynak. Én meg magyaráztam, hogy fiú.
2011. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Jah, igen. A baba neme! Nálunk is mindenki jobban tudja, hogy fiú lesz, pedig nem, van róla felvétel, hogy lány, de ez mit számít egy nagyon okos embernek. :D

- Anyós jótanácsa: "Ha fáradt vagy és fulladsz és nagyon ver a szived ( uyanis ez velem többször előfordul) , akkor még jobban kell erőltetni, nem szabad leülni és akkor jó lesz" " Különben is az édesanyám (férjem nagymamája) még szülés előtti napon is dolgozott a kukorica földön"


Áááááá! Úr Isten! Ez mennyire hülye!

2011. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!