Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességed alatt milyen...

Terhességed alatt milyen dolgokat tartottál felháboritónak?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy nagy pocakkal állnod kellett a buszon, mindenki téged nézett, de senki nem adta volna át a helyet. Vagy orvosnál mondjuk soron kivül fogadtak mert olyan panaszod volt, a többiek meg beszóltak. Szóval ilyenekre gondolok.
2011. aug. 7. 17:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Nekem már elég nagy pocakom volt, amikor a Corában a pénztáros megkért,hogy tegyem én arrébb a 10 kg cukrot, mert neki nem volt hozzá kedve. (még jó,hogy a párom ugrott)
2011. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Védőnő: "Te nem félsz a szüléstől?? Hogyhogy? Fájni fog, vérezni fog."

Szülés után, mivel a méhlepényem nem vált le és a doki leválasztotta, védőnő megtudta: "Ugye elaltattak? Mert ha nem, akkor borzasztóan fáj ám!" :P

2011. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

A szembejövők konkrétan odébb löknek, mert nehéz kikerülni.

Az öregasszonyok sorba belekönyökölnek-belevernek a pocakomba. Na ne aggódjatok, visszakapják egy-két szép megjegyzés kíséretében :D

Liftben majd' fellöknek. 34 hetes vagyok.

2011. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
85%

Mikor a fiamat szültem 21 voltam, most a második babánkat várom, 23 évesen. Gondolhatjátok miket kapok emiatt, pedig 7 éve élünk együtt, és 4 éve házasok vagyunk, férjem 32 éves. De mindenki kifejezi a meglepettségét így is. És mindenki az "elvesztett fiatalságomat" félti. Főleg azok a 30-as nők, akik egyedül vannak:O. Már volt, hogy visszaszóltam, hogy köszönöm az érdeklődést, de én boldog vagyok, és elégedett a jelenlegi életemm, mindig erre vágytam (és tényleg), és te? :P


Ráadásul gyerekkorom óta cukorbeteg vagyok, és mindenki "kedvesen" érdeklődik, hogy akkor a gyerekeim is beteg lesznek, ugye...meg hogy hogy mertük így vállalni őket....


A múltkor az Auchanban minden sor tömve, kétévesen a bevásárlókocsi ülésében ül, én a 8. hónapban. Odamentem a "prioritás" sorba, vagy mi a neve (ahol az időseket, rokkantakat, kisgyerekeseket, és kismamákat előre KELL engedni), és bekérekedtem a sorba. Többen beszólogattak, és mindenki úgy nézett rám, mint a véres rongyra. Persze én csak csendesen mutogattam a táblára, hogy akkor ők rossz helyen állnak...vitába nem kezdtem. De biztos a rokkantra is csúnyán néznek, ha rokkant parkolóba áll:S.


Ja, és imádom, mikor vki közli, hogy "most már rendesen megnőttél", meg "gyarapszol rendesen", meg hasonlók, pedig egy hónapom van hátra, és 10 kilót hyztam, szóval tökre nem durva, csak eléggé vizesedek, ami tényleg látványos:( . De ez meg eléggé zavar engem is, nem kell folyton felhívni rá a figyelmet, nem tudok ellene tenni:(.

2011. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Detto, mint az utolsó hozzászólás :)

20 voltam az első babánál, most 23 évesen egy hónap múlva kétszeresen is anyuka leszek :) Ugyanez a lesajnálás, a megesett kislánynak titulálás, bunkózás a köbön :(

2011. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Hmmm:

Jól meghíztál...(válasz: az any...)

Senki nem adta át a helyet, sehol...(meg lehet szokni, életed hátralévő részében neked sem kell)

Védőnő: Lehet, hogy toxémiás leszel...(nem voltam. nem lettem az)

Bank:előre hívott az ügyintéző-felháborodás, hőbörgés...

2011. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Ma is megszóltak,hogy "jön a 3.?" Vad idegen volt,hát az volt a válasz,hogy "nem,örökbe fogadtam!" Elég hülyén jött ki,de a cigány asszony meglepődve kapcsolt!


De azért kellemes élményem is volt! A minap az egyik kisboltban a sorban a 2. voltam. Aki előttem volt,az fizetett,akkor állt oda egy kis üveges üccsivel egy fiatal csaj-szerintem 20 sem volt. Adta volna az üccsi árát a pénztárosnak,mire a pénztáros rá se nézett,elvette a kosaram,és közölte a csajjal,hogy előbb a kismama! Ilyennel erre ritkán találkozni! Nagyon jól esett!

2011. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Engem is folyton megbámultak (én is jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál). Néha alíg bírtam magam visszafogni, hogy ne küldjem melegebb éghajlatra a bámészkodókat.


A beszólások, amiket úgy sütöttek el, hogy ne halljam, de mégis...:

-Na, ez is bekapta a legyet.

-Fittness (Összesen 7 kg-ot híztam és ezt még kb a 6. hónapban kaptam...)

-Szerinted van férje? (Rajtam a gyűrű...)

-Nem baj, majd a következő fiú lesz...

-Még mindig egyben? (7 hónaposan örültem is neki, hogy igen.)

2011. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
85%

Ja, és elfelejtettem a két leggyakoribbat!

1. Július végére voltam kiírva, minden nőismerős első mondata: "Jajj, akkor nagyon be fogsz vizesedni!" + Júliusban: "Még nem vizesedsz? Majd fogsz, még az arcod is eltorzul... "

És egyáltalán nem vizesedtem. :P


2. Faros volt a babám, persze mindenkinek volt rengeteg jó tanácsa, de ha nem tudtak mit mondani: Úgyis megfordul!

Hát nem fordult.

De persze erről is én tehetek, mert nem beszéltem meg a babával, hogy forduljon meg... :/

2011. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok

szállok fel a buszra 30 hetesen ül a diáklány és odaszól nekem hogy ( de nem állt fel a helyéről)


SZÓLJAK HA LEAKAROK ÜLNI.. köszi..ezek után nyílván nem szóltam mivel ha igazán átakarta volna adni a helyet felállt volna.

szintén 2009 telén volt az, hogy mennem kellett munkaügyi központba a influenzavírus kellős közepén zsúfolásig emberekkel ..én meg szépen bekopogtam és elnézést kértem hogy bejöttem de nem akarok elkapni vmi bacit de rosszallóan néztek rám, hiszen más is kivárta a sorát nehogy már EGY JÁRVÁNY KÖZEPÉN EGY NAGY HASÚ KISMAMA ELNÉZÉST KÉRVE GYORSAN BEKOPOGJON EGY PAPÍRÉRT..

és az volt számomra a legeslegfelháborítóbb hogy

amikor már 41 dik hetet tapostam és közölte a doki hogy

EZ A BABA MÁR NINCS JÓL ODABENT ZÖLD A MAGZATVÍZ ÉS...


SZÉPEN HAZAKÜLDÖTT!! na ennyit az orvosokról !!!

2011. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!